Jó ez a telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok. Nekem úgy minden félére kéne a telefon. Fontos hogy tudjak rá tölteni Pout. Nekem ez mennyire ideális? [link]



2013. jan. 4. 17:44
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Oké. Tudtok esetleg olcsóbb telót linkelni? Az a fontos hogy tudjak rá tölteni Pout
2013. jan. 4. 18:36
 12/33 anonim ***** válasza:

vedd meg az xperia u-t.


Messze.a legjobb ennyiért...

2013. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
szerintem ha van rá lehetőséged próbáld ki ezt a telefont, és képzeld el magad előtt milyen lenne ha ezt kellene használnod. és próbálj ki másikat is a sonyk közül.. csak úgy összehasonlitás képpen.
2013. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Mennyi volt az az s3 mini?
2013. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
nem Magyarországon lakom. erdélyi vagyok itt olcsó volt.. de előfizetéses is vagyok ezért 70 százalékos kedvezményünk is volt.
2013. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
55%

előfizetéssel.


LOL.


itt nálunk feltöltősen 90000 ft. Függetlenül pedig 100-110.

Namost gondolom a kérdező nem véletlenül nézett ki magának egy 50000-es telót.


Most akkor mondj 50 körül olyat ami független és tud minden különlegeset.

2013. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

-.- én nem fogok veletek veszekedni.Ebből is látszik, hogy milyen emberek vagytok ti, magyarok. Én székely vagyok és bár ti nem veszitek észre, az emberben mindig csak a hibát keresitek. Kicsit gondolkodjatok el, kedves kötözködők hogy mi lenne ha esetleg elmondanátok a véleményetek, és a kérdésre válaszolnátok nem arra hogy én mit irok és mit nem, mert ez a kérdezővel szemben pofátlanság kicsit... ezért van a privát üzenet, ugye...


kérdező : itt 50 ezer forint ha jól számolom 725 lej, amivel itt xperia ray-t veszel ha kicsit jobban megkeresed hogy honnét... de például az egyik oszt. társam ennyiért galaxy s 2-t ad el...

tehát elnézést, ha valamit rosszul számoltam vagy esetleg nálatok nem igy van. ezeket az árakat tisztán irtam, vagyis bármilyen előfizetés vagy kártyás csomag nélkül.

2013. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

"-.- én nem fogok veletek veszekedni."


Én inkább vitatkozni akartam...

De ez inkább az elfogytak az érvek tényállása.


Írd le inkább, hogy nem tudsz egy mondatban azt kész...

2013. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

"kérdező : itt 50 ezer forint ha jól számolom 725 lej, amivel itt xperia ray-t veszel ha kicsit jobban megkeresed hogy honnét... de például az egyik oszt. társam ennyiért galaxy s 2-t ad el..."


Magyarul ajánlasz egy 2011-es tipus és egy használtat...

2013. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél ilyen telefont mert nem bővíthető. 8gb semmire se elég. Gondolom arra használnád hogy rakj rá sok appot, játékot, zenét, filmet és erre kevés a 8 gb. Vegyél xperia p-t az nagyjából ugyan ez de az 16 gb.
2013. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!