Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az alábbiak közül?

Melyik az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 800, Sony xperia U, Samsung Galaxy S Advance vagy ZTE Grand X IN?

Szórakozásra kell!

Fontos, hogy szép képeket/videókat készítsen, ne akadjon.

(Mielőtt valaki írná: nem szánok rá többet és nem veszek Xperia P-t, az alábbiakból melyik a legjobb erre a célra?)



2013. jan. 4. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha szórakozásra kell,akkor mindig azt mondom vedd meg ezt: [link]

Ha jó telefon kell...hát én imádom a Lumiámat,már megvan egy éve,a következő telóm is ilyen lesz.

2013. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem játékra kell
2013. jan. 4. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Sony.
2013. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Jól van ezt nem hagyhattam ki.:)Samsungot ne vegyél,hacsak nem akarsz egy tejfölöspohár műanyagból,pocsékul összerakott akadozós telefont.Én szeretem a WP-t,de ez ízlés kérdése.A Sony állítólag jól optimalizálja a droidot,nem akad olyan sűrűn.Zte-t én nem igazán ismerem.Mit értesz szórakozás alatt?Wifi talán a Nokiákon a legerősebb,mindig is az volt.Böngésző mivel Windows Phone fut rajta természetesen Internet Explorer,jól végzi a dolgát.Mire vagy kíváncsi?Egyébként szerintem,vagy a Nokia,vagy a Sony.De két teljesen más rendszer,ami az egyik előnye,az a másik hátránya,és fordítva.
2013. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Milyen Lumiád van? Mennyire csinál jó képeket?

Jól lehet netezni rajta?

2013. jan. 4. 21:40
 6/6 anonim válasza:

Én ZTE Grang X In-re szavazok, bár tudni illik, hogy nem a legszebb képeket csinálja:

[link]

Ha többet szeretnél tudni róla vagy vannak kérdéseid írj rám privátban. Lumia se rossz, bár én kételkedem a WindowsPhone rendszer kezelhetőségében és működésében (Android szerintem mindenképpen jobb választás: több alkalmazás, jó kezelhetőség...).

2013. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!