Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a lenti telefont megvenni?

Megéri a lenti telefont megvenni?

Figyelt kérdés

Nézelődtem a neten és találtam egy oldalt, ahol sok telefon van, de a márkáról még soha nem is halottam, és találtam egy szerintem jó telefont, csak nem annyira értek a hardveres dolgokban ezért szerintetek megéri a vételt ez a teló:


[link]



2013. jan. 5. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Ennyiért nem éri meg.
2013. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

zopo?


Ha megveszed nehogy sZOPO legyen...

2013. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdeme ilyen telefonokat néznem?
2013. jan. 5. 09:15
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Kinai nevenincseket? Nem!
2013. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elölről nem is néz ki SIII utánzatnak... Meg ne vedd, jól mondták, sZOPO lesz!
2013. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Semmiképp ne vedd meg mert nem éri meg az árban,azátn kínai szar, és ez igazából nem is érintőképernyős hanem meg kell egy kicit nyomnod a kijelzőt,nem eég csak minimálisat hozzérni mint a rendes telefonokhoz. Egyszer énis rendeltem innen és egy nagy szar. És márkája sincs.
2013. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
inkább nézz valami olyat amit ismersz, pl. sony vagy samsung. azoknál is van hiba persze de azért mégis nyugodtabban fizettem..
2013. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezt hagyom.

70-75e-ig milyen telefont tudtok mondani ami jó és márkásabb?

2013. jan. 5. 11:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Kártyafüggetlenül 70-75?
2013. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

70-75 ezer forint körül Sony Xperia U /Xperia sola. Samsung ebben az árban nem nagyon van, és abból csak a felső kategória éri meg.


A HTC-nél nem vagyok otthon a dologban, onnan nem tudok mondni. De androidos telefonból ne vegyél ilyen nevesincseket, csak Sony, Samsung esetleg HTC. Ezek megbízhatóak.


Még az ilyen WayteQ, ZTE, Huawei sem éri meg, mert abban az árban van minőségibb is.

2013. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!