Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akarok egy okstelefont de nem...

Akarok egy okstelefont de nem kapum meg csak esetleg 3 hónap múlva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány testvéreim mindent megkapnak csak én nem ha pedig valamit valamit mégis kapok annak csak a felét mert én vagyok a legkisebbik lány hármunk közül akarok egy okostelefont mert a régi már egy olyan másfél éve elromlott azóta akarok egy okostelefont az egyik testvéremnek elromlott és ő rögtön kapott egyet pedig ő még nem is kért névnapomra akarom majd az okostelefont de csak 3 hónap múlva lesz nekem pedig nincsen annyi pénzem hogy meg vegyen mit tegyek?
2013. jan. 5. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj szépen.Vagy kérd meg szüleidet, hogy van X pénzed, pótolják ki egy kicsit, és névnapod helyett a lehető leghamarabb vegyétek meg úgy, hogy névnapodra akkor kapsz 2-3 puszit és csókolom.

Ez is egy opció.

Vagy beszélj velük, hogy miért lenne fontos megvenni számodra minél hamarabb.Nem tudod őket felhívni, ha baj van, stb...

2013. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aza baj hogy a szüleim elváltak és anyával élek együtt aki munkanélküli de nem vagyunk valami szegények de azért gazdagok se ettől fogva a testvéreim mindent megkapnak csak én nem és még valami 0 forintom van.
2013. jan. 5. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább megtanulnék helyes fogalmazni! :D


Amúgy meg, ne legyél türelmetlen!

2013. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nem kaptam meg de már nem is foglalkoztam vele rá jöttem ,hogy nincs rá szükségem inkább hajsütőt kértem.
2013. jún. 24. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!