Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vennétek...

Milyen mobiltelefont vennétek ha szabadon választhatnátok 55 ezer forint összegig?

Figyelt kérdés
Androidos kellene mindenképpen, játszani nem szoktam, video, zene lejátszásra kellene, meg böngészésre , FB-ra...

2013. jan. 5. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Melyiket választantok ezek közül? És miért?


Sony xperia J

Sony xperia sola

sony xperia ray

Sony xperia go

ZTE blade 3

HTC Desire C

HTC Desire

HTC One V

Samsung Galaxy Ace

Motorola Defy +

Sony Ericsson Pro (valódi billentyűzetes)

2013. jan. 6. 11:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül Sola :) De én még gyűjtenék egy tízest és Xperia P-t vennék, mert arra lesz hivatalos Jelly Bean
2013. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szalai Martin ***** válasza:

Altacel ot 995

-nagy (film nézés,kényelmes netezés kipipálva!)

-gyors

-szép a képe

-Hd video felvétel

-OLCSÓ!



Nekem is ilyen van és nagyon szeretem. Eleinte kicsit paráztam mert alcatel. De nem csalódtam benne. 4.0.4es androiddal egész ki pofás készülék!:)

2013. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szalai Martin ***** válasza:
Egész kis pofás készülék*
2013. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mentek a felpontok! Nekem is a sola a favorit, de nem értem miért sztárolják a J-t, mert ha jól tudom harveresen gyengébb mint a sola és nem bővíthető a memóriája, míg a soláé 32 GB-ig. 55 ezer pedig a lélektani határ, nem adnék ki többet telefonra semmiképpen, két év múlva úgyis elavult lesz a készülék.
2013. jan. 8. 13:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Solát vettem végül, nagyon jó kis gép!
2013. jan. 31. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!