Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri elcserélni?

Gregor555 kérdése:

Megéri elcserélni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Lumia 800-at tegnap és ma kíváncsiságból feltettem vaterára és egyből felajánlottak egy BlackBerry 9360-at 2 év garival. Enyémre csak 1 hónap gari van és használtan vettem. Cseréljem el? később el tudom adni a Blackberryt?

2013. jan. 5. 15:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
szeirntem teljesen megéri szerintem ezzel semmi bajod nem lesz viszont az érintőőképernyősel későb nagy bajaid lehetnek a gombosalis lehetnek bajok de azz nem olyan drága kicserélni attól füg milyen távra kell ha hosszúra akkor blackberry jobban megéri ha rövidre és mondjuk kapsz majd egy újat akkor nem éri meg
2013. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát ha a BB10 nem jön be nekik,de nagyon,akkor nem túlzás,lehet fél év múlva már nem lesz BB.Nagyon nagy sz.rba vannak,nagyobba mint a Nokia volt.Ha az egyáltalán nem váóó hatású BB10 bukik,ők is buknak.Ebben van az utolsó reményük: [link]

Evvel csak azt akarom mondani hogy a jövőbeli támogatás is kérdéses ha a RIM-nek annyi lesz. [link]

2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nem lesz Bleck Berry dehát én szülinapomra azt akartam kérini ez most komoyl h nem lesz?
2013. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát egy év alatt a felére zsugorodott a cég,és a cég értéke is,eladások is,és nem úgy néz ki,hogy ez legalább megállna,inkább tovább folytatódik.Ennek az oka,hogy a 3G elterjedésével a titkosítás amit a BB tudott értelmét vesztette.A cégeknek már nem kell BB-t venni hogy biztonságosan kommunikáljanak.Ezért próbál újítani a Z10 tapi telóval,meg olyan parasztvakítós új op. rendszere is lesz,mint a Droid.Csak hát hirtelen nem lesz néptelefon,pl.sejtem hogy az ára miatt sem,meg az op.rendszer is új,nyilván kevés alkalmazással.Ezt egy 1.5 éve kellet volna elkezdeni,nem akkor mikor már zuhanunk a szakadékba.Bocsánat az Off-ért.
2013. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!