Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3GS 32 gb os telefont...

IPhone 3GS 32 gb os telefont megéri elcserelni egy iPhone 4 8gb-rá? Ha igen miért ha nem miért? És telefonos kb. Mennyiért veszi be a 3GS-t?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Megéri, sokkal jobb telefon a 4.

A 3GS-t inkább magánszemélynek add el, úgy többet kapsz érte. Ha valaki elég hülye, 40 ezret simán adhat érte.

2012. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat én 55-ért vettem. Kosz a választ!
2012. okt. 1. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem minimum egy 16 gigás i4 kellene, abban is csak 13,7 gb van asszem szabadon, ebből nekem kereken van 10 giga, és akkor még nincs is rajta sokminden. alapvető dolgokra(zenélni, játszani kisebb játékokkal) elég, de akkor pl hosszabb videózásról, vagy ilyesmikről le lehet mondani. 32 gigásért ha jó állapotú, és nincs töltőcsatinál repedés, akkor lehet megadnának 45öt is, esetleg még ha gyári független, mégjobb.
2012. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!