Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7 (P700) Ram...

Richárd9310 kérdése:

LG Optimus L7 (P700) Ram optimalizálatlanság? Nincs 512Mb csak 390Mb!

Figyelt kérdés
Meglepő volt mikor megláttam, hogy az 512Mb-helyett a Feladatkezelő 0 Futóalkalmazás mellett 250Mb használt és 140Mb szabad Ramot mutat :O már az is érdekes hogy 512Mb helyett csak 390 Mb elérhető és abból is csak 140Mb pedig nem fut semmi...Van amikor lemegy 80Mb-ra is a szabad ram... Két napos telefonról beszélek... Remélem tud valaki segíteni...

2013. jan. 5. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
És szerinted a rendszer mit használ? Sose fogsz 512őt látni.
2013. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem...De azt viszont nem értem, hogy miért 390Mb van csak feltüntetve...
2013. jan. 5. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz, ha az első egyszer leírta, hogy az, amit te nem látsz, az az OS számára van fenntartva, abba te nem tudsz belekókányolni, nem éred el?!

Papíron jól hangzott az 512, mi?Segítek.Egy telefonnál sem annyi a szabadon felhasználható ram mérete, mint ami jelképesen fel van tüntetve a doboz oldalán.

De akár a mobilarénás cikket is elolvashattad volna előtte, ott le van írva, hogy kb. mennyit tudsz te magad használni abból az 512-ből a programok számára.

2013. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt teljes mértékben értem hogy az 512mb helyett miért van csak 390mb viszont az hogy ebből a 390-ből csak átlagban 100mb elérhető, ezt nem értem, h miért... ha a rendszer már leszív annyit h 390 van, akkor miért csak 100mb elérhető...
2013. jan. 6. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:

A többit elviszik a telepített programok, a UI, és egyebek.


De mi lenne, ha megnéznéd éppen a beállítások, azon belül a tárhely menüpont alatt, a RAM szekciónál, hogy mi a túró foglal annyi helyet?

Amit épp nem akarsz futtatni, vagy még csak passzív állapotban sem látni a ram-ban azokat ott lődd ki leállítással, aztán a belső tárhely részen ha van egy csomó letöltött appod, akkor azokat pakold át az SD kártyára, ha még nem tetted volna meg.

2013. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtenném de még nincs nincs mem kártyám.....am azokat is néztem má. Köszönöm a válaszokat..
2013. jan. 7. 08:57
 7/7 anonim válasza:
Nyugodj meg, en is gondba voltam az L9-mel mikor meglattam de egy haverom elmagyarazta mirol is van szo alapbol annyit vesz el a rendszer nekem 770MB of RAM-ot ir ki 1GB helyett es 2.20 GB ot 4GB tarhely helyett. Nyugodj meg mert jo a telefon!
2013. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!