Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 200 Mhz sokat számít?

200 Mhz sokat számít?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy Sony Xperia tipo-t, vagy ZTE Blade 3-at vásároljak e. A tipo 800 Mhz-s, a ZTE Blade 1 Ghz-s.

Ez játéknál sokat számíthat?

(Ha mondjuk tipo-n akadozik egy játék, lehet hogy az bladen nem fog?



2013. jan. 5. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok mástól is függ, de azért 25%-os különbség elég jelentősnek tekinthető.
2013. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyit nem jelent, hogy ha valami akad a tipo-n akkor a Blade 3-on ne akadjon.
2013. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha játszani szeretnél, ne egy miniatűr telefont keress, mert a tipó pici lánykezekbe való! ZTE blade és társai meg a belső memóriával csínnyán állnak, ezért nem az igazi játékra. Szóval, ha játszani szeretnél, feltétlen nagyobb kijelzős, nagy procis erőművet keress, mert ezekkel nagy élményt nem fogsz elérni.
2013. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Játékra vegyél ZTE Grand X Intelt. Egymagos 1,6 ghzes 2 szálon futó Intel Atom processzor, 1 GB ram, 4,3as kijelző. Nagyon sok játékot teszteltem már rajta, eddig 3al* akadt problémám.

1.: Minecraft Pocket Edition (x86os architektúra miatt nem lehet telepíteni)

2.: Beach Buggy Blitz (x86os architektúra miatt nem lehet telepíteni)

3.: Need for Speed Most Wanted (Optimalizálatlan, szaggat: 15-20 fps)

*4.: Ez ugyan nem játék de ezzel is kompatibilitási hibák akadtak: Adobe AIR (x86os architektúra miatt nem lehet telepíteni)

2013. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerinted ha lenne 80E forintom telefonra zte bladen meg tipon gondolkodnék...?
2013. jan. 7. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ne torodj azzal a taggal... a tipo egesz kellemes telefon. A jatekok 95% menni fog rajta.
2013. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Berti_92 ***** válasza:

Én inkább Blade3at vennék, mert nagyobb szebb (jó ez mondjuk emberfüggő :P), erősebb is, nagyobb a felbontása, jobb a kamerája..

Haveromnak tipoja van, fasza kis teló, nincs vele gond sose, de ha kettő közül lehet választani, akkor sokkal inkább Blade3. (plusz erős fórum van hozzá, nem tudom ez számít e, plusz cseregarancia, mint minden ztehez.)


OFF


Amúgy a GrandX tényleg fasza kis telefon, és netről 'csak' 58 ropi :P

Csak mondtam, nem kötekedni akartam :D

2013. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!