Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb internetes...

Melyik a legolcsóbb internetes webshop ahol telefont tudok venni?

Figyelt kérdés

Még konkrét elképzelésem nincsen, csupán szeretném az E52-esemet lecserélni lassan valami érintőkijelzős telefonra. Már volt régebben egy Pixonom, de azután nem érintősre ruháztam be, most már újra azt vennék.

Majd valami olyan készüléket szeretnék aminek 4 vagy 4,3-as kijelzője van, dual cpu-s, 1 Gb RAM-ja van, valamint előlapi kamerája is minimum 1.3-as, mivel skype-ot is használnék majd néha rajta.

Na most nem is a telefon a lényeg, csupán a legjobb webshop ahol a legolcsóbban tudok telefont venni, lehetőleg magyar menüvel.

Előre is köszönöm!


2013. jan. 5. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha új előfizetéssel vennéd, akkor lehet, hogy jobban megéri megvenni a szolgáltatónál.

Egyébként meg ajánlanám ezt az oldalt:

[link]

2013. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
VIP-phone szerintem nagyon jó. rengeteg használt és új telójuk van.
2013. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg azt megtudjátok mondani, hogy például a mobilexpressz.com vagy az elektromarket.hu mennyire megbízható?

2013. jan. 5. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az electromarket nagyon megbízható és olcsó:) sztem mindenképp tőlük vegyél.olvasd el róla a véleményeket arukeresőn és te is megbizonyosodhatsz efelől:)
2013. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 6. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!