Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legolcsóbb webshop?...

Melyik a legolcsóbb webshop? Téligumit akarok venni. Autogumibolt.hu?

Figyelt kérdés

175/65 R14

Opel F Astrára kellene.


2012. dec. 7. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy melyik a legolcsobb, de a gumifelrakás, és centírozás is pénz, és a normálisabb gumis ezt ingyen megcsinálja, ha nálla veszed a gumit. (ez kb 4000 forint sporolás). Szerintem nézz szét webshopokban, majd hívd fel a környéken levő gumist, és kalkuláld ki, hogy az olcsóbb.
2012. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pagan ***** válasza:
gumisnál vedd,sokkal jobban jársz,ahogy első is írta ingyen felrakja általában,én úgy mentem oda hogy új gumit akarok,aztán mutatott szinte új használtat,és féláron megkaptam őket,ma kipróbálhattam a hóban:),nagyon jól fognak
2012. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az autogumibolt.hu nagyon sokszor a legjobb választás. Általában a legjobb árakat találtam rajta. Én visszatérő vásárlójuk vagyok.

Nagyon segítőkészek, pontosak, megbízhatóak. Minőségi új gumiabroncsot árulnak.

Az ár egyébként nem a legfontosabb ismertetője a téliguminak. Egy jó téligumitól valóban megkapod a megfelelő tapadást, a megbízhatóságot, és a tartósságot.

Tehát, ha megnézed az autogumibolt.hu választékát, [link] láthatod, hogy a legtöbb téli gumihoz ingyenes házhoz szállítást és kátyúgaranciát kaphatsz. Ez azért akár 20e Ft nyereség is lehet.

2013. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rubik_like válasza:

Nekem az autogumibolt.hu-val nagyon rossz a tapasztalatom. A rendelést követően nem jeleztek vissza, egy hétig vártam, és semmi. Amikor hívtam őket, leráztak.


Nézd meg inkább náluk, szerintem sokkal olcsóbbak és megbízhatóbbak:


www.gumistart.hu

2013. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!