Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola nem túl...

Sony Xperia Sola nem túl kicsi és nem nagy baj hogy nincs rajta első kamera?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened:) van aki szeretne sokat videótelefonálni, annak biztos nagy baj. Van aki egyáltalán nem, annak nem. Van aki a kisebb telefonokat szereti, mert elfér a zsebében...szóval csak te tudhatod a választ:)
2013. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem pont jó a mérete! :)

Az előlapi kamera nem kell mert pl skype-nél a hátlapit használja :) és sokal szebb a képe :)

2013. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a második válszolónak én is ilyen véleményen vagyok.Szerintetek jo ez a telefon nekem 12 éves vagyok.Mert most februárba fogom megkapni.
2013. jan. 6. 11:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem az Lg optimus l7 külseje győzött meg meg az aksija de aprocija az siralom.
2013. jan. 6. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon jó telefon :) Egyáltalán nem kicsi, sőt, szerintem akinek pici keze van, nem is éri át az ujjával, és két kézzel kell használnia.


Az előlapi kamera meg nem hiányzik belőle. Amúgyis ha megnézed, azokban a telefonokban ahol van előlapi kamera, nem olyan minőségű, mint a hátsó, hanem jóval gyengébb, ilyen 1-2 megapixelesek, azzal meg amúgyse mész semmire.


Ha tudod, nézd meg Media Martkban vagy Saturnban a kiállított telefonokat, hogy élőben is lásd, mielőtt megveszed. :)

2013. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok már megnéztem és valóban nagyon jó mert nem egy olyan nagy téglatelefon meg nem is olyan pici
2013. jan. 12. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!