Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 2.1 androidos operációs...

Egy 2.1 androidos operációs rendszerű telefonra lehet-e 4.1-eset telepíteni valahogy?

Figyelt kérdés
Pár napon belül kapok egy Sony X8-as telefont. Eredetileg egy Samsung Galaxy S III-asra számítottam és elolvastam, hogy milyen a 4.1-es android, és szinte beleszerettem. :D Szóval, valahogy rá lehetne telepíteni? Hülye válaszok nem érdekelnek!

2013. jan. 6. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy csúcs teló helyett egy öreg szart? Jól benézted! :)

[link]

2013. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Közel 3 êves telót akarsz?


Nézz körül inkább a 2012-es xperia-k között.

2013. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tehetek róla, hogy egy S III 90 ezer ft. van akinek nincs rá pénze. :)
2013. jan. 6. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ott S III-at kinézni , jó oda egy kétmagos Sony is ami már 40k körül van. Hidd el nekem is X8-asom van de már szabadulok megfelel tőle és veszek helyette egy komolyabbat. 2.3-ig fogod am feltenni rá de azt is csak főzött rommal mert az X8-at 2.1-nél hagyták... 2.3-nál nem lehet feljebb mert amit megveszel az már az új szériás androidos telefon , úgyhogy bootloadert nem nyithatsz hozzá ami meg kell az ICS-hez (4.0) is már nemhogy a JB-hez.(4.1-2)
2013. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akinek nics rá pénze és tunningban gondolkodik annak előbb komolyan utána kell nézni a lehetőségeknek mert ez nem csak annyi mintha egy mp3 zenét rámásolsz és megnyitja a zenelejátszó.
2013. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ebből annyira nem értettem semmit de oké:D és az a baj, hogy már meg van beszélve és nem nagyon lehet változtatni...
2013. jan. 6. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor is próbáld meg lebeszélni hogy ne egy ilyen elavult sz@rt kapjál.Hidd el az idegrendszeredet is megkíméled ha valamelyik kétmagos Sony-t veszed.Azokra talán van ICS-is é akkor rá tudod (vagy valaki rá tudja neked)rakni a JB-t is.
2013. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
X8-at én sem ajánlom. A gyenge droidos telefonok általában az őrületbe kergetik az embert.. két mag, és 1GB ram kell minimum
2013. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Itt nézz körül . XDA developer, de x8 nincs 4.0 android és nem is lesz. Ez olyan mintha azt szeretnéd, hogy a 30 éves 2 ütemü trabantodat ue5 négyütemü motorral szeretnéd használni! Elvileg lehetséges, de gyakorlatilag nem.
2013. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-es bocsi hogy közbeszólok de ahogy írtam feljebb van ICS (4.0) is X8-asra , igaz főzött romban de van , ilyen pl. a PoPfan. Az xda az tényleg jó oldal ,de ah annyira nem értesz angolul körül lehet nézni a seria.hu-n is meg a másik sony forumon.
2013. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!