Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Eset Smart Security mellé...

Eset Smart Security mellé szeretnék még ZoneAlarm-ot telepíteni, ami ugye egy tűzfal program. Érdemes?

Figyelt kérdés
Apámnak telepítem a gépét, és miután szegény nulla szinten ért hozzá, ezért szeretném ultrabiztonságossá tenni. Tudom, ez leginkább internetkapcsolat nélkül valósulhat csak meg, de amúgy? Milyen olyan erős tűzfal, kém, vírusirtók léteznek, amelyek megférnek egymás mellett, és érdemes is feltenni őket? Köszönöm a válaszaitok.
2009. nov. 15. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security mellé NEM kell sem a ZoneAlarm, sem más tűzfal, se vírus vagy kémprogram irtó. ESS mindezt tudja. Ellenben csak eredeti Windowsra telepithető, a tűzfal beállítása egy kicsit macerás. Először Interaktív (kérdezni fog), aztán ha be van idomitva, akkor Automatikus legyen a szűrés, erősre beállítva. A legfontosabb: Windows tűzfalat ki kell kapcsolni, mert blokkolják egymást.
2009. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security van a gépemen, eredeti (megvettem), naponta többször is frissiti magát. Észrevétlenül dolgozik a háttérben. Eddig két "kapása" volt június óta, mindkettő pentdrive-al került, de csak a Total Commanderig. (Conficker, Auto.Run féreg).
2009. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!