Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Sony xperia tipo / ZTE Blade 3 / Hyuawei Ascend y200 ?


Az a telefon kéne amelyik úgy nagyjából jól vinné a játékokat, meg gyors lenne az internet rajta.


Ha tudtok még olcsóbb féle androidos telefont akkor írjatok


2013. jan. 6. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a blade 3 a legjobb.
2013. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
tipikus b*zi telefonok. Többet érsz egy normális billentyűssel. Normális ember nem simogatja a telefonját.
2013. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A normális ember nem egy sztereotip istenbarma...


Ezek közül a Blade 3 egyébként.

2013. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van a fogyatékosoknak meg kell hagyni a bu*ulást. Vegyél simogatós telefont, hiszen az a divat. És divatmajomnak lenni a legjobb. Én csak nevetek az ilyen szánalmas homárokon.
2013. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mi van?


Venni akarok egy érintőképernyős telót, mert már évek óta egy sz.a.r nokiám van. Divatmajom meg b.uzi vagyok mert ilyen telót akarok venni? omg...

Sajnos csak ilyenre telik 14 éves vagyok.

2013. jan. 6. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyeneket ne akarj. Lassú lesz rajta a rendszer, akadni fog, nem fognak futni az igényesebb alkalmazások, stb...
2013. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül a blade3 a legjobb.


Egyébként ti érintőképernyő ellenes barmok!

Mondjatok már nekem 1 olyan telefont, ami nem érintős, és jobb lenne mondjuk a blade3-nál, és ugyan annyiba kerül.

2013. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!