Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom félreérzékeli az...

A telefonom félreérzékeli az érintést a kijelzőn. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 2 éves Samsung Galaxy S2. Nagyon vigyázva volt rá, egyszer sem volt leejtve ennek ellenére elég rendesen félreérzékel a kijelzője. Használhatatlan az egész. Példa: A tárcsázóba megnyomom az 1-est erre fel meg 9-est ír be. Alul rámegyek a programokra erre fel meg megnyit egy alkalmazást ami ki van rakva a főképernyőre. Kb 3 napja kezdte el ezt csinálni. Mit lehet a baja?

2013. jan. 6. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Először csinálj egy hard resetet.Ha nem oldódik meg tőle, tehát nem szoftveres lesz a probléma, akkor a digitizerrel van gáz, és cserére szorul.
2013. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

És innen melyiket csináljam meg? : [link]

Csak mert egy csomó lehetőség van.

2013. jan. 6. 11:19
 3/16 tinialfa válasza:

1, valami program/vírus miatt van (1. válasz alkalmazandó)

2, koszos/zsíros a telefon eleje

3, a fólia zavar be, ha van rajt

4, digitizer meghalt

2013. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Fólia nincs rajta és mikroszálas törlőkendővel már alaposan letisztítottam a kijelzőt.
2013. jan. 6. 11:25
 5/16 anonim ***** válasza:

először beállítások-védett adataim-gyári visszaállítás.


Ugyanaz, mint a többi.A másik módszert/módszereket akkor szokás használni, ha bootloopot kap az OS, vagy valami miatt totál lehal az egész.Te tudod használni az os-t, csak lehet bugos lett.Így ha nem érzékel mindig félre, akkor a beállításokból bőven elég ráengedni a factory resetet.

2013. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudok bemenni a beállításokba mert nem tudom eltalálni hogy most hol kell megérinteni a kijelzőt hogy megnyissa. Megpróbáltam Kiesen keresztül lefrissíteni a szoftvert ami sikerült is de a kijelző még mindig félreérzékel. Majd megpróbáltam innen a legelsőt: [link]

( Hangerő növelés + Home gomb majd a bekapcsoló gomb 2-3 mp-ig majd bekapcsoló gomb elengedése és a wipe data/factory reset ) de ez után is félreérzékelt a kijelzője.

2013. jan. 6. 13:03
 7/16 A kérdező kommentje:
Mennyibe fog fájni a digitizer csere?
2013. jan. 6. 13:04
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok uri geller, de nem szokott olcsó lenni.Nagyon nem.

Hát ha utána keresel, hogy az S2 digitizere mennyibe kerül, plusz rászámolod a szervizdíjat, akkor kb. annyi általában.

2013. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
digitizer csere olyan 35-40k. A helyedben először belépnék recovery-be, és kipucolnék mindent. Rootoltad, vagy gyári teljesen? Esetleg frissíteni próbáltad? Az is lehet, hogy csak a kalibrációs adataid szálltak el valami miatt.
2013. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gyári rendszer van rajta. Soha nem rootoltam még.
2013. jan. 6. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!