Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha beázott a...

Mit csináljak ha beázott a telefonom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd szét amennyire csak tudod,akkut vegyed ki és napokig száritsd radiátoron.
2013. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NEM radiátoron, azzal csak tönkreteszed!

Szépen szedd szét minél hamarabb, lehetőleg egész az alaplapig, és egy tál főzetlen rizsbe tedd bele kb 4 napra, minél szárazabb helyre. Kivétel, ha már bekapcsoltad a beázás után, mert akkor annyi volt neki.


Egyébként hogy ázott be?

2013. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vortrex ***** válasza:

Az enyémet úgy mentettem meg, hogy az SD és a SIM slot-nál szőnyegtisztító porszívóval elkezdtem kiszívni belőle a vizet, aztán kompresszorral fújtam egy darabig, amíg ki nem száradt.

Radiátorra tényleg ne tedd, mert elkezd párologni benne a víz és oda is eljut, ahova amúgy nem, például a belső képernyőfóliák közé, amitől párducmintás lesz tőle a kijelződ.

2013. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne kapcsold be!Szedd szét és száritsd meg a hajszáritóddal ameddig e feluleti viz eltunik utana rakd turulkozo kozé.
2013. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:

száritsd meg a hajszáritóddal


Még ilyen okos ötlet? Ennél nagyobb baromságot nem is tudtál volna írni.....


Remélem kedves kérdező nem kezdted el hajszárítózni.


Szétszeded, amennyire tudod, és belerakod rizsbe. De úgy, hogy a lehető legjobban fedje be a telefont. Madaras áruházból való rizs is jó.

2013. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!