Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max.35 ezer forint értékben...

Max.35 ezer forint értékben milyen mobiltelefont ajánlanátok? Sony xperia tipora gondoltam, vélemények, vagy más javaslatok?

Figyelt kérdés
T-mobile kártyás csomagban veszem. Köszi a válaszokat! :)
2013. jan. 6. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ebben az árkategóriában a tipo.. de még gyűjts egy kicsit és akkor Xperia U
2013. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Egyrészt, androidot kártyás csomagban fölösleges venni (mobilnet nélkül nem fogod tudni kihaszálni egyik okostelefon képességeit sem), mésrészt pedig azok, amiket ennyiért megkapsz, gyenge hardverrel szereltek, és akadni fog rajta a droid, illetve az appok java része se fog elindulni
2013. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most utánanéztem annak, amit írtál, ezt a cikket találtam: *****


És jött rá egy ilyen válasz is:

"Kösz a cikket!

Én feltöltő kártyás vagyok. 3000-ért feltöltök, 1000-ret levon a 100mb-os netért havonta, ahol naponta néha órákat lógok, illetve elérek mindenkit, ergó telefonálnom csak akkor kell ha nagyon muszáj.

2. alkalom, hogy 3000 elég lett 2 hónapra.

Csak hogy erősítsük a szabályt. "


Most a kérdésem, hogy pl otthon vagy suliban, ahol van jel (és tudom a kódot) az internetet ingyen használhatom igaz??? Máskor amúgy sem használnám, főleg otthon...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 6. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor ingyen tudsz netezni. Egyébként meg nagyon jó telefon a tipo, érdemes megvenni.
2013. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor mégiscsak megérné nekem. Köszönöm :)
2013. jan. 6. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!