Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 50....

Milyen telefont vegyek 50. 000 Forint alatt?

Figyelt kérdés
Több telefont is néztem, de nem tudok dönteni. Alcatel OT 95, Samsung Galaxy Ace/Mini 2, Sony Ericcson Live with Walkman. Ha van valami más akkor írjátok le, hogy melyik lenne még jó, és ha van valakinek valamelyik akkor az ha lehet írja le a tapasztalatait. Amúgy netezésre, játékra, zenét hallgatni és néha-néha fényképezni kellene.

2012. júl. 7. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor mint Alcatel tulaj leírnám a véleményem! Az 1,4 Ghz-es processzor nagyon szépen meghajtja a telefont, akadni soha nem szokott. Ilyen játékok mint az Asphalt 5,6 HD, Tom Clancy's H.A.W.X., Riptide GP akadásmentesen futnak! A kamera, és a fényképező szép képeket, videót készít. A nagy kijelzőt pedig nem cserélném le! Csak a névtől ne riadj vissza nagyon megéri!


Amire neked kell arra szerintem ez a legmegfelelőbb választás!

2012. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a sony ericsson xperia mini pro az tökéletes errre szép képe van jót lehet rajta játsznai jó a hangminőség netezni jó rajta és a qwerty az megkönnyítí az irás max a kissebb kijelző lehet gond de én levagyok vele nekem tökéletes
2012. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az Xperia mini pro se rossz telefon de az OT 995-höz képest elavult hardverrel rendelkezik, kisseb képernyővel és ugyanabban az árban van! Jobban megéri Az Alcatel!
2012. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A játék miatt én az Alcatelt javaslom. Ennek a legnagyobb a kijelzője, és a legerősebb a hardvere. A Live is kb mindent elvisz, de a kisebb képernyő miatt néha szenvedni lehet.

A Live-ről tapasztalatom: Nagyon jó kis teló. Többször esett már le 1-1.5m-ről, és csak 1 ütődés nyom van rajta (észrevehetetlen kb), illetve 1 darab mikrokarc a kijelzőn, amit a vaskulcsom okozott. Belsejét nézve gyors, még a Max Payne Mobile sem okoz neki nagyobb gondot max beállításon. Maga az Android is gyors rajta. Egész jó képet/videót csinál, bár a részletek némileg elmosódnak, de bőven inger határon belül. Ami abszolút erőssége, az a zene. Egy jó fülessel, és egy normális lejátszóval kegyetlenül szépen szól. A hangszórók sem semmik.

2012. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is csak a név miatt tartok az Alcateltől, de biztos nincs semmi rejtett hibája?
2012. júl. 7. 13:05
 6/12 winny96 válasza:
Szia! AZ igazság az, hogy én is olyan telefont szeretnék venni, mint te. (netezésre, játékra, zene hallgatásra, fényképezésre használni.) Már vagy 2 hónapja nézem a t-mobile készüléklistáját, és én úgy gondolom (még a google által kiadott minden oldal megtekintése által is!) hogy a legjobb választás 50.000 FT környékén bizony az ALcatel OT-995. Főbb jellemzőit nem ecsetelném, hisz már megtették az előttem szólók. DE ha t-mobile-os vagy azt javaslom, ne most júliusban vegyél telefont, mivel ez a készülék is 5ezret drágult (webshopban persze maradt 50K). Ami meg a legfelháborítóbb (ez csak egy példa) A SE Live webshopban 40.000 míg t-pontokban 49.000 FT .
2012. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek rejtett hibái az Alcatelnek nyugodtan vedd meg! És szerintem minél gyorsabban ,mert máshol 64-70 között van a z ára!
2012. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a SE Life with Walkman is jó telefon bár a 3,2" lehet, hogy kicsi, de az is lehet, hogy én szoktam hozzá a min. 4" os telókhoz :)
2012. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a haveromnak már 3 hónapja van meg az alcatel 2szer volt szervízben ha jól emlékszem szoftveres hibával..nekem is alcatelem volt 1 éve de nem szerettem..de ha neked tetszik..
2012. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem live with walkmen van,a net gyors rajta,5mps kamera,plusz egy elöl,a hangszórója is nagyon jó,1magos proci,sosem fagy be,egyetlen hátrány hogy gyorsan,egy nap alatt merül.Android2.3.4,de hamarosan frissíthető 4.0.0ra :)
2012. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!