Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fajta módon lehetséges...

Milyen fajta módon lehetséges az hogy a telefonomat úgy mond eloszlási rendszerbe kössem a tvmhez?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés nagyon sokat számítana nekem komoly normálisan kifejtett válaszokkal nem hülyeségelkel. Ezt a tvre kötést úgy képzeltem-képzelem el hogy vannak e már olyan kütyük , zsinórok habár kétlem hogy ne lennének na hogy olyan fajta elosztó és átalakító amit a telefonomba belekötök és a rá csatlakoztatott kis elosztón keresztül a telefont a tvre rákötni és még mellette értékelné úgy a fogott jelet hogyha billentyűzetet kötök rá akkor azon keresztül tudnék írni a teloról de közbe a tvn látom azt hogy a telómon mit csinálok . Nem tudom hogy ebből kit értetetek meg de azért jó lenne ha jönnének válaszok . Utoljára ha valaki azért jobban ért ehez a technikához annak megírom az email címem és ott bővebben elmondanám kérdésemet! Előre is köszönöm a válaszokat !

2013. jan. 6. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem kell ennél bővebben elmondani. Egyszerűbben kell, feleslegesen agyonbonyolított szóvirágok nélkül. Akkor talán még annak is lesz esélye hogy végigolvassa valaki.


Amúgy ha van az okostelefonon hdmi hdmi kimenet, rákötheted egy hdmi bemenetes TV-re.

Pl. Xperia S: [link]

2013. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!