Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nyáron történt egy baleset,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyáron történt egy baleset, bár nem élvezett belém a srác. Vettem terhességi tesztet.10, majd 15 napra rá neg. Lett. Azóta megcsináltam még három tesztet (mind más fajta volt), mind egyértelműen negatív. Lehetséges hogy ennyi teszt téved?

Figyelt kérdés
Utána késett (szokott), de megjött, bár kevesebb volt és barnás az elején. Azóta mindig megjött időben, mindig így. Tünetem (más) nincs. nem fáj a mellem, nem voltak rosszulléteim, de puffadok és az emésztésemmel gondok vannak kb ősz eleje óta. a petefészkem körül fáj, ha megnyomom (ez nem tudom mit jelenthet...) és talán mintha nőtt volna a hasam, de lehet, hoyg csak híztam. most akkor mi van?

2012. dec. 2. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem... Nem ismered a nőgyógyászt?? Ha úgy érzed a teszt nem jó, akkor irány a nőgyógyász.. Meg amúgy is. Itt nem hiszem, hogy sok orvos lenne, pláne aki látatlanba megvizsgál.
2012. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább valami fertőzés lehet. Menj nőgyógyászhoz!
2012. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te teljesen hülye vagy? Nyáron történt...nem gondolod, hogy ha már legalább 16 hetes terhes lennél, akkor látszódna?
2012. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nyilván ismerem a nőgyógyászt :) megbíztam a tesztben, félreraktam a dolgot, csak aztán aztán kezdett furcsa lenni, hogy azóta nem rendeződött a menstruációm. viszont egyelőre nem volt időm még eljutni rendelésre, de mostmár lesz, és el is fogok menni, csak kíváncsi voltam véleményekre.
2012. dec. 2. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Khöömm...nem gondolod,hogy a nyár már egy kicsit messze van,ahhoz,hogy most jöjjenek elő terhességi tüneteid? :O

Lássuk csak,az kb. 6 hónapja lehetett.

5-6 hónapos terhesen már nem úgy éreznéd,mintha nőtt volna a hasad,hanem konkrétan nőtt volna a hasad.És nem hurkásan,egyértelműen domborodott volna.


Az pedig,hogy lehet,hogy csak híztam,azt egy egyszerű mérlegeléssel eltudnád dönteni...

2013. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fertőzés
2015. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!