Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J van olyan szinten?

Sony Xperia J van olyan szinten?

Figyelt kérdés
Ezt a telefont néztem ki, szidják eléggé a hardvere miatt, de másikra nem tellik. Solát néztem de az drágább egy 5össel és én azt már nem nagyon akarom kivárni, hogy még gyüjtsek mellé. Meg ígyis most veszi szülőm a telefont előfizetésesen nem akarok várni vele mert a végén meggondolja magát.. Az lenne a kérdésem. Mennyire akad a telefon? Az ilyen jobb játékok pl temple run szépen fut rajta? Youtube videónézés milyen? . Igazából nekem egy tipo is megfelelne tudásilag, mert aztmondják azon elmennek a játékok meg jó kis telefon csak a mérete nem tetszik, meg ugye h kicsi. Szóval ez maradt vagy az LG L7-es de azt mondják h akad eléggé azt elis felejtettem. Hardverileg, rendszerileg a HTC One V tetszett meg, ugyanilyen árban, csak már kicsi rá az esély h kapható t mobile nál. Más készüléket nem tudok ami szóba jöhetne. 15 éves fiú vagyok igazából a készülék nem kell nagy dolgokra
2013. jan. 6. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
meg igazából azért akarok ennyire sztnézni, mert félek ha meglesz véve a J, gyenge lesz és nagoyn bánni fogom h ezt választottam.
2013. jan. 6. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:

A j hardveresen egy tipo, messze drágábban...


Vegyél inkább 2011-es sony-t, pl. sony live with walkman.

2013. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de azabaj előfizetésre venném, szolgáltatónál. Szerintem várok gyüjtök a solára...
2013. jan. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!