Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti is utáljátok, ha rejtett...

Ti is utáljátok, ha rejtett számról hívnak?

Figyelt kérdés

Sokszor valami sunyiság van a dologban, tukmálók, biztosítók, közvéleménykutatók. De volt, hogy a munkahelyemről keresett így valaki, vagy nekem is fontos hivatalos ügyben kerestek így.

Amitől még félek, hogy állást keresek és mi van, ha valaki állásügyben hív rejtett számról, én pedig pont azt nem veszem fel? Pedig ha pl. épp dolgozom és ezerfelé kell figyelnem, nincs kedvem még ügynököket is leráznom.



2013. jan. 7. 12:48
 1/5 gabor.galilei ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon utálom!Nem is veszem fel,csak ha pont hívást várok.
2013. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem szoktam felvenni

kinyomom, vagy csak szimplán hagyom, had csörögjön, úgyis a kedvenc zeném a csengőhangom :)

2013. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem. :-)


Mindenféle ismeretleneken lehet tesztelni a reakciókat, mit lépnek pl ha éppen Napóleon, vagy Al Bundy beszél a telefonba nekik :-)

2013. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt szeretem bennük.
2013. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!