Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 napja hívogat valaki rejtett...

3 napja hívogat valaki rejtett számról napjában 3-4 alkalommal!?

Figyelt kérdés
Ha felveszem nem szól bele, nagyon idegesítő! Mit tudnék csinálni? Ismeretlen számot beállítottam, hogy tiltja alapból.
2013. jan. 4. 19:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ne vedd fel a telefont,hátha akkor abbahagyja.
2013. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
85%
szólj bele így: xy, komáromi rendőrőrs, miben segíthetek?
2013. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Zard be este jol az ajtot. kulccsal, kettore.
2013. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
majd megunja..
2013. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
85%

" xy, komáromi rendőrőrs, miben segíthetek? "


ez nem rossz megoldás :D

2013. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Vedd csak fel had fogyjon a pénze:)Velem is szórakozik valaki:))ha hív felveszem de én se szólók bele:))nem az én pénzem fogy:))Mit idegeskedsz ezen,velem már 1.5éve ez megy.Legalább valaki sűrűen gondol rám:))
2013. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
85%
Nincs haragosod, vagy olyan exed akivel nem jó viszonyban váltatok el?Egy időben engem is így hívogatott valaki rejtett számról (éjszaka is), aztán egy idő után kiderült, hogy az egyik volt pasim...
2013. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
77%
Ne vedd fel, vagy vedd fel és rakd félre a telefont. Szórakozzon magának, akárki is az. Előbb-utóbb megunja. Remélem, csak valami random, unatkozó kiskölyök, aki beütött egy számot, hátha felveszi valaki, nem pedig olyan, aki komolyabban zaklathatna.
2013. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
77%
Nálunk a matávoson is mindig ezt csinálja valaki.Nagyon idegesítő.Nem egyedül vagy! :)
2013. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Snapette válasza:
Vedd fel, s tedd félre. Majd leteszi, mikor megunja. Ne szólj bele, csak vedd fel, s tedd félre. Ha nincs reakció, unni fogja pazarolni a pénzt erre. Nekem nagyon jól bevált a módszer.
2013. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!