Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok SD kártyára...

Szid kérdése:

Miért nem tudok SD kártyára menteni programokat?

Figyelt kérdés

Karácsonyra vettem egy Samsung galaxy S3 mini telót. Ahogy elkezdtem letölteni programokat rá, észrevettem, hogy nem adja lehetőségnek, hogy mentsem az SD kártyára. Letöltöttem egy programot (App2SD), ki írja, hogy a programok amiket letöltöttem, áttehetők a memóriakártyára, viszont azt is kiírta, hogy "a készülék nem rendelkezik elsődleges külső tárolóval, vagy az elsődleges külső tároló emulálva van"...

Nem tudom, hogy egy átlagos felhasználó ezt meg tudja-e oldani, vagy szakemberhez kell fordulni...

Ha valakinek van ötlete vagy volt hasonló problémája, kérem ossza meg a megoldást :)


2013. jan. 7. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
rootolva kell legyen a telód hogy át tudjad rakni a kártyára az alkalmazásokat.
2013. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!