Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pontosan mely telefonokra...

Pontosan mely telefonokra mondják azt, hogy "Android"? Ezek más szóval "okos telefonok"?

Figyelt kérdés
Elképesztően összezavar ez a sok reklám, nem igazán értem a kifejezések lényegét.

2013. jan. 7. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Android egy nyílt forráskódú operációs rendszer amit a Google fejleszt. Igazából ennél többet nem fognak sokan leírni max háború lesz, hogy melyik jobb az Android vagy az iOS. Szerintem olvasd el ezt:

[link]


Okostelefonnak meg igazából azokat nevezik amik képesek internetlérésre illetve rengeteg alkalmazás futtatására.

2013. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
A szar telókra. A jókra az IPhone jelzőt használják.
2013. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
36%

Az android mint előttem lévő is elmondta egy operációs rendszer, de mások is vannak mit pl.:iOs,Windows,Linux,Maemo,Bada...

És az okos telefonról ugyanazt az oldalt ajánlom a wikipedián.

2013. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Balazs123456: Félre vezeted! Szegény azt fogja hinni, hogy minden iPhone felhasználó ennyire gyökér, mint te!
2013. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

1. vagyok

Előre megmondtam, hogy jönnek az iPhone-osok :D

Amivel egyébként nincs baj, csak akkor már a kérdésre válaszolna. Meg sajna kevés olyan Apple-öst ismerek aki ért is valami a technológiához, a többi csak azért veszi, mert Apple és, mert jó reklámiak vannak. Félre ne értsetek, nem sz*rozom le az iPhone-t csak nekem nem kellene. (És nem, nem azért, mert nem telik rá)

De amúgy, szerintem ha megkérdezné valaki Balazs123456-ot, hogy mért is arra is csak az lenne a válasz: há me' iFon... Na mindegy már előre várom a negatív szavazatokat :D

2013. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!