Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket valasszam: HTC One S...

Melyiket valasszam: HTC One S vagy Iphone5 vagy 4s?

Figyelt kérdés
melyikert erdemes valasztani 4-5 evre?

2013. jan. 8. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

4-5 évre..?

Nem sok az? Amúgy meg a One S nem kap frissítést valszeg. Ha kap is jb-t, akkor az az utolsó, amit megkap.

Az i5 pedig szerintem lesz támogatva 4évig. Minimum 2-3.

az i4s -1év az i5-től. De nem értem, hogy miért ezeket a készülékeket választanád, mert az i5 messze elhúz árban a One S mellett.

2013. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy erted, hogy nem kap frissitest a One S?
2013. jan. 8. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:

hát 4-5évre... nagyon egyiket se :D ez attól függ, hogy mire használnád, mert ha telefonálásra, SMS-re, email, internet és a gyorsaság nem számít akkor tök mindegy, optimális esetben nem romlik el egyik sem. Ha azt akarod, hogy minidig gyors legyen, és a legújabb dolgokat tudja, akkor 2-3 évente csak kell majd cserélned. Nekem iPhone 4-em van 2 éve és már lehet érezni, hogy nem olyan gyors mint volt (ez a szoftverfrissítések miatt van) és ez még csak 2éves. Most nem azt mondom, hogy használhatatlan és kukába való mert valószínű, hogy ameddig nem adnak ki valami jó telefont "almáék" addig ez marad (nekem az iPHone 5 nem tetszik, de ez szubjektív), de ezeket a telefonokat szerintem 2-3évre tervezik + utána már az aksija is gyengül, esetleg elromlik valamije,... mert belegondolva 4-5 éve adták ki az első iPhone-t és hát... no, nem rossz mert még eldöcög, de már senki sem venne olyat. Szóval ha ez a három telefon közül kéne választani és a pénz nem számít akkor én a legújabbat választanám vagyis az i5-öt. igazából nem értem, hogy miért gondolkoztál a 4S-en ha még 4évig akartad használni mert az már több mint 1éves telefon. HTC-t meg azért nem vennék mert androidos és nem szeretem annyira, de ez megint olyan ,hogy valaki meg ezt szereti szóval ezt neked kell eldönteni, hogy android vagy IOS

Remélem segítettem :)

2013. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Gondolom úgy értette, a HTC és az android nem ad ki olyan sok frissítést, viszont iPhone-ra évente jön ki új szoftver és több frissítés is jön ki egy év alatt.

2013. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy a HTC is jó meg minden, de telefont 4-5 évre egyet sem ajánlanék. A One S amúgy sem csúcskategóriás készülék. + a HTC még a 4.2-es Androidot adja majd kb ki rá, de lehet, hogy a JB lesz az utolsó, és utána el lesz felejtve. A Sensation is kérdéses lesz, hogy megkapja-e. Az a 2011-es csúcskészülékük volt.
2013. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

JB után valószínűleg a One S még egy nagyobb frissítést fog kapni, és az lesz az utolsó (persze ezek csak találgatások), tehát kb 1,5 évig lesz még hivatalosan támogatott, aztán nem kapja meg a legfrissebb rendszert. De attól még használható marad, minden elindul rajta, meg nem hivatalosan le lehet rá szedni majd a legújabb verziót is, de 4-5 év az tényleg sok.

iPhone tovább támogatott, szóval ha tetszik nem rossz választás.

De ha Android jobban bejön, és nem akarsz a szoftverfrissítések miatt izgulni, akkor Nexus 4.

Amúgy is a jelenleg kapható legerősebb és ennek ellenére legolcsóbb (mármint felsőkategóriában) telefon, ami mindig elsőnek fogja megkapni a legújabb Androidot, és 2+ évre minimum támogatott, de inkább 3-ra is.

2013. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!