Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c2-01 telefonbol nem...

Nokia c2-01 telefonbol nem enged kitörölni a hiváslistábol neveket, mi a teendö ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 14:35
 1/4 anonim válasza:
Hmm! Ilyenkor van hiba.
2013. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak az a gond hogy a történet nem teljesen igy kerek,de a lapok amivel mindent tönkrethetek,a kezembe vannak legalább ilyenkor lenne eszed és meghúznád magad és féltenéd te is azt amit veszithetsz azzal ahogy éled élted az életed.(legalább annyit amit én de lehet többet veszítenél,legyen eszed mert neked van mit vesztened.)Nem hinném ez a nem beszélek akkor vele, de ha igen hát legyen lehet nekem is jobb érzés lenne és könnyebben menne.
2013. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha én is végig nézném más kínlódását, szenvedését.
2013. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amugy a kérdésre a megoldás egyszerű a telefonkönyvbe mentsd el a számot mint nincs szám és töröld a hiváslistát utána törölheted a nem kivánt számot a tel.könyvből is, sajnos ez a c2-01/5.0 gyári hibája és csak a minden hivásból nem enged törölni :) de ez csak egy a sok kis apró de bosszantó hibája mellett.
2013. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!