Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini rootolás, segítség?

Xperia Mini rootolás, segítség?

Figyelt kérdés

Van egy Xperia Mini-m(ST15i), pár hónapja van meg még garancia alatt van. Android 4.0.4 ICS van rajta Buildszám: 4.1.B.0.587 és azt szeretném kérdezni hogy hogyan kell rootolni, még nagyon kezdő vok a témában.És ha rootolom elveszik a garancia, mert több helyen olvastam róla de mindenhol mást mondanak.Kérlek segísetek, hogy kell rootolni ,részletes leírást.

Szeretnék főzött romot rakni rá, és overclockolni meg egy kicsit jobban testreszabni, ezért kéne a root jöhetnek linkek is megbízható forrásból.Értelmes és hasznos válaszokra mennek a ződ kezek.Előre is kösz mindenkinek.



2013. jan. 8. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha rootolsz, elveszik a garancia.

Ezért nem root-olom a telefonomat, mert várom, h leteljen a garancia ideje.

2013. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elősször a bootloadert kell kinyitni aztán lehet rootolni,de ha itt kérdezed a helyett hogy rágoogleznál nem ajánlom hogy neki állj.
2013. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez biztos? Van ahol azt olvastam hogy nem vesztődik el a garancia mert a garancia csak a hardverre tartozik, és az android nyílt forráskódú, és hogyha unrootolom soha nem jönnek rá hogy rootoltam.És nem gyári garanciája van mert nem szolgáltatónál vettem, neten rendeltem, ez is számít?Már nem tudom mit higgyek.
2013. jan. 8. 18:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Képzeld már rágugliztam de mindenhol mást írnak, máshogy csinálják és még nem szeretném elb..ni a telómat.Meg a legtöbb módszer mind régebbi android verziókra vonatkozik.
2013. jan. 8. 18:33
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Ez függ a rajta lévő android verzíoról. Amugy a sony PC suittal ha vissza állítást választod akkor vissza állítja a mobilt a gyári állapotba mintha most vetted volna. tehát nem veszik el a garanci.

2013. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

az előző vagyok!


Szóval ez igy már nem igazán jó hogy 4.0.4 van fent.

Ezt vissza kell állítan egy régebbire 4.0.2.A.0.42 erre.

Ezt lehet a leg faszábban és legegyszerűbben rootolni. A vissza állítást [link] én itt végzem. általában

2013. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ezzel az angol oldallal, nem sokra mentem, esetleg vmi megbíható magyar oldalt nem tudnátok ajánlani?
2013. jan. 10. 21:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Erről a videóról mit gondoltok, már letöltöttem romot, ez a vidi megbíz6ó?: http://www.youtube.com/watch?v=VQx8-c6PHx0
2013. jan. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!