Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan valósíthatjuk meg?

Hogyan valósíthatjuk meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék két t-mobile-os kártyát viszont nem előfizetésest hanem feltöltőset viszont úgy hogy a két sim kártya között ingyen lehessen telefonálni? Valószínűleg egyszerűbben megkapnám a választ ha bírom google-be vagy besétálok a helyi t-mobile pont-ba de hátha jár valami okos erre és tudja.. szóval?:D

2013. jan. 8. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A szolgáltatóknál kell 1 előfizetéses számla,és mellé lehet más kártyás v. fizetős számot bevonni.Ahány résztvevő van regisztrálva annyian fizetik a havidíját.


"Ingyen" beszélhettek pl.víberen keresztül,ha van wifi.

2013. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a Vibert de nem érdekel. szóval kell egy előfizetés és ahoz lehet rendelni egy sima kártyás számot amivel ingyen beszélek az illetővel? és nekem csak a előfizetést kell fizetnem igaz?
2013. jan. 8. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az előfizetésen kívül van ennek a szolgáltatásnak havi díja fejenként mondjuk 1000Ft/hó.
2013. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát megvan az előfizetésem és azt fizetem havonta plusz az ehhez kapcsolódó szolgáltatást, hogy én valakivel ingyen beszélek ami havonta még az előfizetésen kívül pl 1000 forint..?! és akkor ezt két feltöltős kártyánál nem lehet megcsinálni?
2013. jan. 8. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Már írtam,de még 1x.Nem csak Te fizeted a + 1000Ft-ot.

A partnerek is.Nekik a kártyán lévő összegből vonják le a pénzt.Annyian lehettek amennyit a szolgáltató enged.

Általában 1 előfizetéshez 5 másik.

2013. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De itt a Telenoré példának.


[link]

2013. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen most már értem!
2013. jan. 9. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!