Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom lementeni az...

Hogy tudom lementeni az sms-eimet a telefonomról a gépre? (Nokia)

Figyelt kérdés
Valószínűleg a telefonom szoftvere frissítve lesz és félek hogy eltűnik róla minden. Nem szeretném kézzel kiírni őket, mert nagyon sok van. Már kerestem őket mappákban(amikor rádugom az USB-t a gépre) de ilyet sehol sem találtam.

2013. jan. 8. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem is fogsz találni. Nokia pc suite, vagy ovi suite. A telefonodnak megfelelőt letöltöd telepíted, összepárosítod őket és tudsz csinálni mentéseket. Egyben is, és külön is.
2013. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, holnap kipróbálom:) és ez oda-vissza is működik? szóval vissza is tudom tenni rá a dolgokat(sms-ek, telefonkönyv..)?
2013. jan. 10. 02:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen vissza tudod rakni a telefonodra. A program lépésről lépésre végigvezet, hogy mit és hogyan szeretnél menteni.

Egy saját kódolású backup filet fog csinálni neked.

Egy javaslat, mert én ráfáztam.

Több formátumban is mentsed el a fontosabb adataidat gondolok itt a névjegyzékre(csv), esetleg üzenetekre.

Mert a backupból nagyon macerás kiszedni a névjegyzéket.

Tehát ne csak egyben, hanem külön külön is egyesével.

2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!