Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom miért nem tud...

Telefonom miért nem tud rácsatlakozni a wifire?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S2 telefonom (4.0.3 android) van sok sok wifi amire nem tud rácsatlakozni, a másik telefonom (2.1.1) meg rátud mindenre csatlakozni. A Galaxy a hibás vagy az android rendszere?

2013. jan. 9. 10:56
 1/7 anonim válasza:
Próbáld meg leformázni a telefont, és utána lehetséges, hogy működni fog! ( a formázás megoldja a szoftveres problémát ha az van belőle avgy hiányzik stb..)
2013. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azokon a halozatokon MAC-szuro van, es a masik telefon engedelyezve van
2013. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
formáztam a telefont, de így se jó
2013. jan. 9. 16:40
 4/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám volt, bár nekem galaxy minim van. Nekem az segített hogy kikapcsoltam majd pár perc múlva be és működött.
2013. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos így se jó... lehet, hogy az S2 nek alapból gyenge a wifije?
2013. jan. 11. 08:21
 6/7 anonim válasza:
Akkor csak azt tudod tenni hogy elviszed szervízbe, persze hogyha garanciális, különben akár 5-6 ezer forintot is elkérhetnek (vagy mégtöbbet).
2013. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még szinte új a telefon, és 2 év garancia van még rá. Ismerőseim egy része se tud rácsatlakozni a wifire és nekik is 4.0.3 Szendvics android van rajta. de van olyan aki ugyan ezzel az oprendszerrel rá tud csatlakozni, ezért nem értem. Szóval elviszem majd a szervízbr
2013. jan. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!