Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül gyorsan a telefono...

Miért merül gyorsan a telefonom (Samsung galaxy ace)?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben túl gyorsan lemerül. Netezéssel is rohadt gyorsan merül, de nem tudom, hogy miért. Eddig minden rendben volt vele, aztán az utóbbi 1-2 hónapban már alig bírja. Újra is raktam de nem használ. Cm 7.2 van rajta, de az már vagy egy éve :/
2013. jan. 8. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Segitene a kerdes megvalaszolasaban ha leirnad mit jelent Neked az hogy "tul gyorsan"...? Az megis milyen gyors?
2013. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Osztálytársamnak is Galaxy Ace van, és neki is hamar lemerül. Szerintem gagyi benne az akksi, vagy valami ilyesmi oka lehet.
2013. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan ha nem piszkálom akkor 5%-al kibír fél napot is. Viszont wifi-vel 1,5 órát ha kibír, a 2g-ről meg ne is beszéljünk... pillanatok alatt leszedi az akksit :/ eddig nem volt vele ilyen gond.
2013. jan. 8. 16:12
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja és zenehallgatásnál 100%-ról fél óra alatt lemegy 80-ra, utána viszont ha fél óránként merül 1-2%-ot :/
2013. jan. 8. 16:15
 5/17 gabor.galilei ***** válasza:
Vibert használsz?
2013. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Használtam de mióta ilyen gyorsan merül letöröltem
2013. jan. 10. 16:21
 7/17 anonim ***** válasza:
lődd ki a háttérben menő alkalmazásokat.
2013. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
leszedsz egy akku appot, és ott mutatja, mennyit bír ha játszol, zenét hallgatsz, wifizel stb... marketben megtalálod: keresőbe: akku , magyar nyelvű egy tartály és kék színű a folyadék benne nekem az a favorit.
2013. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szedtem már le olyan progit, DE, volt olyan, hogy üzemidőre azt írta, h 4 óra, szinte másodpercenként ment le az akksi és egyik pillanatról a másikra, pár perc alatt már csak 3 órát jelzett -.- szóval szerintem tönkre ment az akksi :/
2013. jan. 10. 18:06
 10/17 anonim válasza:

attól is függ hogyan kombinálod őket... hiába ír 4 órát pl wifizésre ha közben zenét hallgatsz és megy egy játék is...

ha van lehetőséged akkor nézd meg másik aksival azzal meddig bírja

2013. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!