Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Keresek nem érintőképernyős,...

Keresek nem érintőképernyős, GPS-es, minimum 5 MP-es, esetleg hálózatfüggetlen, megfizethető mobiltelefont. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudunk.
2013. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mikey1988 ***** válasza:
Nekem van - de már nem eladó. Amúgy: Sony Ericsson Elm. Bár ez már egy régebbi model.
2013. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mikey1988 ***** válasza:
(Módosítok: Az enyém T-Mobile-os, így nem független!)
2013. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félreérttettetek! Nem használt telefont keresek megvételre! Hanem márkát, amit esetleg a közeljövőben megvehetek!
2013. jan. 10. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
A mai telók 90%-a tudja ezt.
2013. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mikey1988 ***** válasza:
A mai telók többsége érintőképernyős és az olcsók inkább VGA és 2MP közötti kamerával rendelkeznek. Amúgy sajna az okos telefonok egyre nagyobb térnyerése miatt kevés a normál gombos készülék (bár azért akad QWERTY-s okosok is, csak épp ritkák). Ha pedig már 5MP-es a kamera, akkor pedig nagyon drága szokott lenni a készülék. Vagy ha nem gond az, hogy érintős a mobil és az 50 ezer körüli ár még megfizethető számodra, akkor a Windows Phone rendszerűeket javaslom, mert ha jól tudom (bár lehet, hogy tévedek), de az 5MP a minimum követelmény ilyen telefonok esetén!
2013. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valamikor tavaly augusztusban jelent meg az egyik üzletben, csak sajnos nem tudom a konkrét márkanevet. Azt hittem nem mindenkinek jön be az érintőképernyős változat és Karácsonyig piacra dobnak még néhányat a választás kedvéért. Sajnos nem így történt.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 11. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!