Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Ericsson Xperia X8-ról?

Figyelt kérdés

Igazából,arra lennék kíváncsi,mit lehet vele csinálni? Milyen a böngészője? Milyen alkalmazásokat lehet rá tenni? És úgy általában mik a pozitív/negatív véleményetek róla?

Jobb mint a Samsung Galaxy mini2?


(Eddig Samsung Champem vol)



2013. jan. 9. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mini 2 jobb.
2013. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Régi és elavult telefon. Egy galaxy mini 2 jobb.
2013. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
régen jó telónak számított a kategóriájában (másfél éve legalább) ma már elavult,gyenge. jobb a galaxy mini 2, de a sony xperia tipo még jobb :) és nem is drágább :P
2013. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha az xperia x8 elavult,akkor az én Samsung Champem mi? ._.
2013. jan. 9. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az még elavultabb és gyengébb.

Szerintem az x8 helyett inkább egy xperia tipo-t vegyél, az jobb mini2-nél is, és olcsóbb is.

2013. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a champ az meg egy szutyok :D. bocsi. de tényleg xperia tipo-t éri meg legjobban galaxy mini 2 helyett pláne.
2013. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is x8 van.Korrekt kis telefon az én céljaimnak megfelel a böngésző szerintem jó.Alkalmazásokat a "market"en keresztül le tudsz tölteni.Viszont hajlamos néha befagyni ilyenkor az újraindítás a legcélszerűbb,filmet is lehet rajta nézni ha teszel rá lejátszót de az avi kicsit szaggat de nézhető.A kamera jó csak sajna nem lehet zoomolni:S de ha telót veszel akkor tényleg célszerű az újabbat választani,én ezt 22ezerért vettem használtan októberben.
2013. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs igazából választásom,ugyanis ajándékba kapom,apukám küldi nekem még a héten :)
2013. jan. 10. 15:15
 9/9 farkas dominika válasza:
Amugy nagyon jo kis telo nekem az volt es tokre meg voltam vele elegdve :)) sok szerencset hozza
2013. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!