Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Nokia Lumia 800 -...

Chriss1021 kérdése:

Vettem egy Nokia Lumia 800 - at, és szeretném rootolni, unlockolni, vagy hacckalni, nem tudom pontosan mi a neve?!

Figyelt kérdés
Úgy gondolom , hogy meg tudom csinálni itthon csak nem tudok semmit ahol keresgélni tudnék . Ahol próbáltam az mind angol és nem a szakterületem az angol nyelv :/ szóval szeretnék kérni egy kis segítséget ha lehet !

2013. jan. 9. 17:55
1 2
 11/14 anonim válasza:

ITT a megoldás,, én nagyon megörültem amikor megtaláltam ezt az oldalt:

[link]


sok sikert nektek , unlockolni lehetséges, nekem nagy nehezen sikerült!

2013. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%

wp. 1 millió eladott wp-s készülék. ~ 5 lefagyos telefon.

droid 1 millió eladott készülék. ~ 700 ezer lefagyos telefon.

Ez azért merész kijelentés, úgy látom nincs valami sok tapasztalatod...

mert kb csak 15 ismerősömnek van wp-je és mindegyiknek fagy meg van 300 ismerősömnek andoidja, ezekből 1-nek fagyott...

csakhogy tisztázva legyenek a dolgok :)

2013. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen Android Vérpistikéket!:)15 ismerősödnek van WP-je?WP 5% piaci részesedéssel,akkor 300 ismerősödnek tudod hogy milyen a telefonja,és mennyire van megelégedve vele.Érted hol hasal el a kamud?Legalább ne hazudj ekkorát!Amúgy Bog(mobilarena alapítója),aki 10éve tesztel telefonokat,pont az ellenkezőjéről beszél.Nem kell nekem hinni,mindenhova belinkelem ezt,mert mostanában sok a kamuzó vérpisti,de miért?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vQ1..

2013. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A WP stabilabb mint a droid, cserébe rosszabb, fakerekes, nem kifejezetten ajánlott, alig van rá ingyenes normális app. a droid fagyogatósabb, cserébe minden szir szar van rá ingyen. A WP is lefagy, csak negyed annyi arányban mint a droidos telefonok. Egyébként meg csontra egyik sem szokott lefagyni, csak nagyon ritkán, általában néhány perc után magukhoz térnek. Amelyik vérpistikének meg nem tetszik a valóság, az maradjon a nyomógombos nokiáknál. Ennyi. :)
2014. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!