Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új, mostani típusú mobiltel...

Az új, mostani típusú mobiltelefonokat is 12 óráig kell tölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem még egy nagyon régi készülékem volt,most megengedhettem magamnak,hogy vegyek egy új Samsung Galaxy Ace 2-t.

A kérdésem az lenne,hogy az ilyen telefonoknak is ki kell sütni az aksijukat?

Tehát úgy,hogy bekapcsolom,megvárom míg lemerül,majd felteszem töltőre 12 órára?



2013. jan. 10. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz választás volt...


Viszont ha már megvan, nem kell sütögetni, formázni, sózni-borsozni semmit.

Használd, amikor lemerül töltsd fel.

2013. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rossz választás volt?


Miért,direkt néztem teszteket,hozzászólásokat,véleményeket,és azt írták,hogy elég jó......

2013. jan. 10. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már telefont vettél és ennyit fáradtál a vélemények kutatásával, akkor kikereshetted volna azt amit itt nap mint nap megkérdeznek hogy NEM kell se 12, se egyéb órákig tölteni.

A pénzedért ma már olyan telefonokat kapsz, ami automatikusan tölti az akkut, neked nincs más dolgod mit bedugni ha lemerült. Ez se különbözik.

Azt pedig jelzi ha feltöltődött, és máris viheted hogy a lássa a világ.

2013. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen,de van ahol azt írták,hogy nem kell,van aki szerint mégis kell.......nem azért vettem hogy lássa a világ :)

megtetszett külsőre,és hogy androidos

2013. jan. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!