Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ALkatel ot 995 telot rendeltem...

Rock0 kérdése:

ALkatel ot 995 telot rendeltem a telenortol és mikor megkaptam nem ugy müködik ahogy a leirásban szerepel köteles kicserélni arra amit rendeltem?

Figyelt kérdés

Megrendeltem egy telenor ot s készüléket alkatel ot 995 mikor felvették a rendelést elmondtam ,hogy 2.3 androidos kell de ők egy 4.0 as androiddal küldték de sajnos ennél nem támogatott a 3d funkcios alkalmazás meg az egész softvere más nincs benne fele anyi mint a 2.3 nál csak fizetössen tudom leszedni van e esély hogy vissza cseréljék ha már egyszer 2 évig fizetem.

4.0 androidon fele alkalmazás nem megy de az ügyfélszolgálatot felhivom nem érdekli öket ilyenkor mit lehet tenni hogy kicserélje az álltalam rendelt op rendszeresre köszi


2013. jan. 10. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod bevinni a szervizbe és megkérni őket, hogy inkább a 2.3-at tegyék rá. Ha nem segítenek még mindig ott van, hogy írsz az Alcatel facebook oldalára, hogy hogyan lehet megoldani, vagy a neten biztos van ezerféle leírás, hogyan lehet visszatenni 2.3-ra a rendszert.

Valószìnűleg a Telenor már 4.0-ás szoftverrel kapja a telefonokat, így nem érnél sokat ha cserét kérnél.

Az alkalmazások kompatibilitásával mondjuk nem tudom mi bajod van. Az én telefonom is ics van (igaz nem 995-ösöm van), de nem találkoztam még olyan alkalmazással ami ne működött volna ezen is mint a 2.3-as rendszeren.

2013. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az alcatel nem engedi a visszaépítést, így csak root-olással tudnád megoldani.

A fizetősekre meg csak rágúglizol, és letöltöd az apk-t, és máris megvan ingyen.

2013. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!