Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont vegyem meg?

Melyik okostelefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 900 vagy Samsung Galaxy S3 mini?

Ha lehet indokokat is.



2013. jan. 10. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné.:)

Előbbi Win mobil, utóbbi Android.

Attól függ, mit szeretnél?

Win gyors, szép, nem akad, nem fagy, jó kamerája van, egyszerűen kezelhető, de kevésbé testreszabható.

Androidot meg úgy alakítod, ahogy neked tettszik, rengeteg alkalmazás van hozzá, amivel egyedivé tudod tenni.

Én nem tudnék választani a 2 közül.:)

2013. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lumia. Szerintem megbízhatóbb rendszer, mint az android, gyors, jó a wifikapcsolódáshoz - mivel windows alapú - és tényleg zseniális telefon.
2013. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a lumiát venném. Nagyon király telefon. Ha választani kellene, most is azt választanám.
2013. jan. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem éri meg. A lumia 900 tudása egyezik a lumia 800-al, ami jóval olcsóbb, az s3 mini tudása meg az xperia p környékén van, ami szintén jóval olcsóbb. Ha wp kell, akkor inkább nézelődj a lumia 820 után, ha android kell, akkor ennyiből az xperia s-t ajánlom, mérföldekkel veri az s3 mini-t.
2013. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!