Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz érdemes OLCSÓ...

Mikor lesz érdemes OLCSÓ androidos mobilt venni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 18:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
ez egy nehéz kérdés :D. nálad mi számít olcsónak?
2013. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Josoknak nezunk ki?

Bar ezen az oldalon.....

2013. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már tavaly év végén érdemes volt.
2013. jan. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én csak nem rég ismertem meg az androidot, azért kérdeztem.

Az olcsó 20 ezer ft.

2013. jan. 12. 14:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Felhasználástól függ. Nekem közepes játékokra, netezésre, és esetenként videók nézésére kellet. Na meg a legkülönfélébb alkalmazások miatt is. (szótárak, tanulni rajta feltöltött tananyagokat, menetrendek, számítógép/tv távoli irányítása) Fotózásra pedig egyáltalán nem. Így egy alsó-közép talán még közép-közép kategóriás mobilt vettem. 512 Ram 1ghz proci és 4 inches kijelzővel. De a kamera borzasztó (5 megapixel, de ez semmit se számít, ha csak nem hd videó felvevésre kell) a képei pocsékak, mint a legtöbb kínai gyártó ilyen termékének. Vaku sincs rajta. De amire nekem kell tökéletesen megfelel, és nem volt számomra drága (30e Ft, olcsó se azért). Ha neked nincsenek ilyen igényeid bármikor vehetsz olcsó telefont. pl.: Netezésre, 1-2 képet csinálni barátokkal, és facebookozni, zenét hallgatni. De komolyabb igényekhez már komolyabb telefon kell. Ne vegyél csak azért telefont, mert android, elégítse is ki az igényeid.
2013. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jan. 13. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van 30ezred vegyel egy SE Xperia Minit. Nem tudom hogy mennyibe megy mostansag a mini, de 30 korul van! Esetleg ha nagyobb kijelzot szeretnel, akkot ZTE Blade 3. Pannonnal ha jol lattam kartyasan 29ezer.
2013. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Telenornál a OneTouch C vagy a T-Mobilnál az Alcatel OT 918, 20ezer alatti áron jó vétel volt tavaly de most mindkettő drágább lett. A Vodafone Smart II is hasonló tulajdonságokkal bír.

Említést érdemel még a Huawei Ascend Y200 és a ZTE Kis Plus.

Hasonló áron az LG és a Samsung készülékek sokkal gyengébb felbontású kijelzővel rendelkeznek.

2013. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, most Samsungom van, és kicsit csalódtam benne. Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 17. 14:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Mekkora marhaság, amit utoljára ide írtam :D Azóta Samsung-mániás vagyok :P
2018. febr. 12. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!