Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék letölteni a netről...

Szeretnék letölteni a netről egy fájlt és leáll a letöltés, ez ellen lehet tenni valamit? A netem elég gyenge. Tudnátok megoldást vagy programot? X8-am van 2.1-es android ha ez számít. A lényeg, hogy ne álljon le a letöltés.

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyenge a neted az ellen nem lehet mit tenni a telefonban.
2013. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a netem szeretném gyorsítani, hanem a leállásokat akarom megszüntetni. Egy letöltő programot vagy egy programot szeretnék ami megállítja a lassú net miatti leállást.
2013. jan. 12. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz letölteni. A google playhoz tudtommal nincs külön letöltő program.
2013. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A samsung star II nem androidos a probléma hogy asim kártyán van net de a telefonnal nem tudok netezni mert eleve a weboldalakat se nyitja meg
2013. jan. 12. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Most hogy jön ide a samsung? :)

Gondolom nincsenek beállitva a kapcsolatok a telefonon. Küldesd el a szolgáltatóddal a telefonra.

2013. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocs, rossz helyre írtam a kommentet.

Egyébként tudok netezni csak leáll a letöltés

2013. jan. 12. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!