Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple 5 (vagy 4) vs. Samsung...

Apple 5 (vagy 4) vs. Samsung Galaxy S III?

Figyelt kérdés
Előny,hátrány,tapasztalat,akármi!

2013. jan. 12. 14:27
1 2
 11/17 Multigod97 ***** válasza:
előző: menteni a gépre is lehet
2013. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 dastan01 ***** válasza:
Amugy meg lehet futnak 3 4 eves iphonon alkalmazasok,de 2 evente cserelik altalaba a emberek a telojukat,amugy meg pelda nem kenne iphone 3gs mert fut rajta a ios 6! Iphon 5 se kenne 3, 4ev mulva!!tehat ez nem nagy dolog a ios reszerol!!!!
2013. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
Én Apple párti vagyok. De az iPhone 5 annyira nem sikerült jól szerintem. Én 4S-t használok, nem cseréltem le 5-re mert nekem nem tetszik, bár lehet hogy valakinek meg pont a 4S nem tetszett. De a 4S-t tudom ajánlani, belül nagyonjól meg van csinálva, még eddig nekem egyszer sem akadt, kívülről is gyönyörű. Az S3 nekem túl nagy, és műanyag hátlapja eléggé rontja az összeképet. Androidnál pedig az iOS sokkal megbízhatóbb.
2013. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dastan01 ***** válasza:
Jo 4s !!igaz de ios azert nem sokkal meg bizhatob!de teny stabilabbb!!!!!!
2013. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 renato-n ***** válasza:
48%
Az iphone5-ről nem tudok sokat,hátrányként tudom mondani(mert azt hallottam)hogy a gps már nem google alapú hanem apple fejlesztés és elvileg nagyon szar let,mindenhova vezet csak oda nem ahova kéne.Samsung galaxy s 3-ról tudok nekem is ez van.Szerintem nagyon jó, először azt hittem hogy akkora hogy kényelmetlen lesz kézbe fogni aztán amikor a kezembe volt már nem így voltam vele,a kialakítása miatt kézre áll nagyon kényelmes fogni.A hardvere nagyon erős,nekem eddig még nem akadt(fél éve van meg),szinte mindennel kompatibilis,nagyon sok extra van benne amik miatt kényelmes kezelni.Összehasonlítani csak a hangvezérlésüket tudnám mert azt láttam az iphone-nal is,a siri(ami az iphone-ban van) nem nagyon értett sok mindent magyar ember szájából viszont az svoice (ami az sgs 3-ban van) az nagyjából mindent.Az extrák közül néhány példa:ha a tv-d wifi-s csatlakoztatni tudod hozzá vezeték nélkül,képernyő mentést tudsz vele csinálni úgy hogy a kézfejed alsó részét végig simítod a képernyőn,ha nézel egy hosszú listát és majdnem egészen lementél nem kell felgörgetned elég kétszer a telefon tetejére koppintanod és a lista elejére ugrik,ha keresel bluetooth-on más telefont és leállt a keresés nem kell a képernyőhöz érned csak meg kell ráznod a telefont és újból keres,ha egy képet kinagyítasz és az egyik ujjadat a képernyőn tartod csak jobbra-balra kell vinned a telefont és a képernyő megy a mozgással együtt,ami már más telefonoknál is volt hogy ha két ujjad a képernyőn tartod és döntöd előre-hátra akkor nagyít/kicsinyít ezt is tudja,ha hív valaki és le akarod halkítani elég a telefon felé raknod a kezed és már el is halkul de ehelyett ha a képernyőt lefelé nézve rakod le az asztalra úgy is működik és ez zene hallgatás közbe is megy tehát ha a zenét akarod lehalkítani,1mp alatt 8 képet is tud csinálni,amíg nem voltál a telefon közelébe de mondjuk jött egy üzeneted vagy hívtak és raknád el a telefont egyből,akkor jelez neked egy kis rezgéssel hogy volt valami,a videót amit épp nézel lekicsinyítheted/méretre szabhatod és a képernyőn bárhol elhelyezheted így láthatod mondjuk sms írás közbe is nem kell leállítanod,ha írsz valakinek de időközbe meggondolod magad,mégis felhívnád az illetőt elég a telefont a füledhez emelned és a telefon hívja magától,ha mondjuk olvasol és nem nézed a képernyőt akkor lekapcsol tehát figyeli a szemedet és ha nem azt nézed takarékoskodik,a kijelzője amoled tehát ha erősen süt a nap akkor is látod a képernyőt,a betekintési szög nagyon nagy,szonte minden szemszögből élesen lehet látni a képernyőt stb.Ez a telefon már tényleg univerzális let szerintem,tessék itt egy kis bemutató http://www.youtube.com/watch?v=p2mXeNNW1sM és szerintem az iphone 5-höz képest a 116ezer forintos ár nem olyan sok.
2013. jan. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
utolsó,nagyon köszönöm! tényleg! :) nagyon sok mindent írtál,húha:D
2013. jan. 28. 16:15
 17/17 renato-n ***** válasza:
Szívesen,hát ja jó sok mindent tud a telefon és ez még nem minden :D
2013. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!