Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csontra lemerült az Ipone4-em,...

Csontra lemerült az Ipone4-em, kikapcsolt, felraktam töltőre már 2 és fél órája és nem tudom bekapcsolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel aksi kivesz, berak itt nem játszik próbálj meg a trükkös reset gombokkal játszani. Nem tudom van e ilyen ezen a csodafonon de például hangerő fel le és bekapcsológomb meg társait érdemes végigzongorázni. Ha tudod célirányosan a gombokat az a legjobb.
2013. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Ha tudod mérd meg hogy hány Volt van benne!

HA kevesebb mint 3.7v akkor kell csak a következőt csinálni!

Fogj egy régi telefon töltőt, ami nem kell, vagy egy trafót ami maximum!!!! 12 Voltot ad le!

Ennek a + kivezetését tedd az akku + hoz a negatívot a - hoz!

Es nagyon rövid ideig maradjon rajta.

Vigyázz, 3,9V fölé ne menjél.

Ha kész akkor irány a telcsi és azzal tölteni!


De ha nem vagy benne biztos, akkor ne csináld, mert tökre is lehet tenni.

2013. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elottem szolo valaszat ne kovetsd semmikeppen! Ne vedd ki az akksot, ha nem vagy szaki a temaban. Ha igen akkor meg inkabb vegyel uj akksot, de eloszor termeszetesen probald meg tolteni a telot masik toltovel, vagy csak dugd ra PC/Mac-re USB-vel(lehetoleg ujjal).

Ha ezekkel nem indul, esetleg a szamitogeped felismeri a keszuleket es nincs meg rajta a legfrissebb op rendszer akkor azt telepitsd szamitogeprol!

Ha nem a tolto/iOS a baj akkor valszeg uj akksi lesz de lehet hogy csak a flex kabelt kell megigazitani(utobbi kettot csak a megfelelo hozzaertessel piszkald!)

2013. jan. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, időközben megoldódott a problémám, a home gombot és a bekapcsoló gombot kellett lenyomni egyszerre hosszabb ideig. Tökéletesen működik, köszönöm a segítőkészségeteket.
2013. jan. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!