Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beszéltem az Iphoneomon és...

Beszéltem az Iphoneomon és egyszer csak kikapcsolt és nem lehet bekapcsolni, ha rárakom töltőre akkor amikor bekéne hogy kapcsoljon nem indul. A kérdés hogy az aksijával van baj? és ha igen kb menyni egy aksi csere?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem 10ezer körül van!

jailbrakelve van v nincs az iphonod?

2012. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van
2012. márc. 11. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
HOME + POWER gombot tartsd egyszerre lenyomva kb 10mp-ig ,ez egyfajta reset neki,amivel helyre szokott ugrani.
2012. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
apum telefonjának ugyan ez most a baja! egyszer csak lemerült (pedig nemrég volt töltve) és utána semmire sem reagált, bármivel kapcsoltad össze, tetted fel töltőre nem működik és neki jailbreakelve sincs... szóval most fogja visszavinni boltba hogy nézzék már meg mivan
2012. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!