Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a kinézet miatt egy...

Megéri a kinézet miatt egy Android helyett egy WP8-at venni? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Jelenleg egy SE Xperia X8-asom van , de amúgy is nem sokára veszek egy újabb készüléket helyette , már az Xperia Sola-t néztem néztem ki magamnak a Telenornál , de megtetszett a WP8 felülete addig nézegettem. Érdemes csak annyiért a Sola helyett egy WP8-as készüléket venni vagy egyszerűbb ha a Solára egy Win8-as Launchert teszek? Annyi gondom van vele , hogy a Solánál azért kissé drágábbak a WP7-et meg nem érdemes mert azoknak "lecsengett" talán.

2013. jan. 12. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire használtad ki az android szabhatóságát de a WP egy zárt rendszer hasonló mint a iphone.

Én nem váltanék androidról WP-re imádom hogy szabhatom varrhatom a rendszert

2013. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is bejön , hogy sok mindent csere-berélhetek az Androidnál , rátettem a jelenlegi X8-asomra egy Wp8 Launchert és bejött és ahogy nézegttem elgondolkoztam , hogy egy WP8 telefonnal nem járnék-e jobban?
2013. jan. 12. 18:20
 3/12 anonim ***** válasza:
azért egy launcher az nagyon messze van az igazitól, de szerintem jobban használható, mint az android. egyetlen probléma tényleg az áruk. abban inkább a sola, bár attól függ, hogy wp-sek közül melyik telefont nézted ki.
2013. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3-as: szerintem itt elég sokan vitatkoznának azzal hogy a wp jobban használható rendszer az androidnál.


mi van ha meg unod a csempés kinézetet?

A wp-nél nincs esélyed váltani másra az androidnál fel teszel egy új launchert és kész aztán ha ezt is megunod vissza térsz a csempéhez

2013. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Egyébként még telefont nem néztem ki mert a legolcsóbb is most WP8-as 65.000 Ft a Telenornál sé ott szeretném venni. Spontán ötlet volt , mert eléggé bejön ez a csempe stílus , meg végiggondolva a tudás sem rossz de igaz ez a zárt rendszer nem éppen a legmegfelelőbb sem az ára. :/ Na majd legközelebb ha lejjebb megy veszek egy Wp8-ast. :)
2013. jan. 12. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok, hát izlés kérdése, én például szeretem, ha minden úgy van, ahogy volt, bár iPhone-t használok, de mikor androidos telóm(arc s), akkor is a gyári sony-s launchert használtam.
2013. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én sem használok(tam)sosem más launchert csak a gyárit... A Sony Xperia új launchere amúgy bejön , de ez a csempés WP8 sem rossz. Azért mondom ha nem lenne ennyire drága a WP8 azt venném. :)
2013. jan. 12. 23:22
 8/12 anonim válasza:

Kinézet miatt telefont venni?

Nálam a használhatóság az első szempont.

Nekem is volt X8-asom, a 2.1-es androidjával az volt a bajom, hogy nem lehetett memókártyára telepíteni, ezért kénytelen voltam rootolni majd app2sd-t meg egyéb mást tenni rá. Most egy 2.3.7-es Android Cyanogen van rajta, de sok örömöm nem volt benne mert a szabad RAM így már csak 30Mbyte és lassú is.

Egy hónapja van egy Solám 2.3.7-es Gingerbreaddel és egyelőre eszem ágában sincs ICS-t tenni rá pedig felajánlja. Tökéletesen működik így is, gyors, eddig még nem fagyott le, pedig nyüstölöm napjában sokat. Az Android azon tulajdonsága, hogy bármit, bármikor telepíthetek és megváltoztathatok rajta szerintem elengedhetetlen. Rengeteg jó app van a világon amik tényleg használhatók és idővel nélkülözhetetlenek.

A WP8-ról nincs véleményem , de volt a kezemben egyik kollégám Lumia 610-ese WP7-el. Szörnyű egy telefon benyomását keltette. Semmi nem állítható, se téma, se semmi. Angry Birdset nem engedte letölteni mivel kicsinek találta a hardvert. A Solámmal letöltöttem a WP7-re írt Angry Birds.xap fájlt ami át akartam küldeni Bluetooth-on a kolegámnak. Sajnos a Nokia Bluetooth-ja (bár látta a Solámat) semmilyen telefonnal nem kommunikál, csakis headsetekkel. Így a fájlküldés elmaradt.....

2013. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem solám van, 4.0 tökéletes androiddal. Nem cserélném el semmiképp egy zárt rendszerű telóra.
2013. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Már szeritnem sem érdemes lecserélni és a kinézetét is elfelejtettem már! :D Most az Xperia témája tetszik amit fel is tettem az x8 GDX v29-re :D
2013. jan. 27. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!