Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy Samsung Star...

Most vettem egy Samsung Star 2-t és rájöttem hogy nem androidos. Nem akarom eladni, sem újat venni úgyhogy lehetne venni bele valamit amutől Androidos lenne?

Figyelt kérdés
Vagy új operációs rendszert tenni rá?Valami olcsó dologra gondoltam!A válaszotokat előre is köszönöm!

2013. jan. 12. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Itt a következő.

Nem.

2013. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pulsedriver válasza:
Több ok miatt nem megoldható, de ezeket most nem fogom leírni, valószínűleg nem értenéd.
2013. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne is törődj vele.

Androiddal is ugyanolyan sz@r lenne az a készülék, így semmit sem vesztettél.

2013. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már a nevében is benne van, hogy max. 2 csillagot ér :D


Válasz: egyébként meg nem lehetséges.


Próbáld meg visszavinni, ha még három napon belül vagy.

2013. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felesleg neki visszavinni, hiszen nincs baja a telefonnak. Ha lenne is, akkor is ugyanebből a készülékből kapna ugyanilyet. Ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni azon kívül, hogy eladod vagy megtartod. De legközelebb azért nézz utána, hogy mit fogsz megvenni.
2013. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

legközelebb nézd meg mit veszel...

de nem

2013. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!