Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy sima iPhone?

Susan98 kérdése:

Mennyibe kerül egy sima iPhone?

Figyelt kérdés
A T-Mobile oldalán csak iPhone4 és iPhone5 kapható. Próbálkoztam Google keresővel, de semmi. Lehet egyáltalán még kapni? Mármint nem használtat...Csak mert az iPhone4 114.990 Ft a T-Mobile oldalán, és ugye viszonylag új. Gondolom az első iPhone-nak az ára már azért lentebb van, nem?

2013. jan. 12. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első iPhonet réges régen nem lehet kapni. Esetleg eBayen használtan.

Egyébként amikor megjelent en akkor 180 fontért vettem, es 220 ért adtam el 2 év múlva. :)

2013. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha első iPhone-t érted rajta, akkor azt tényleg nem fogsz kapni újat. Ebay-en szoktak lenni...múltkor nagy híre volt, hogy valaki jó sok pénzért felrakott egy bontatlan csomagolásút, de hát nem nagy dolog újrafóliázni..na mind1. amúgy nem éri meg, mert ha találnál aránylag jó állapotút, az is minimum 20ezer Ft. Ezért kapsz egy full elavult hardvert, illeve szoftvert. Ezzel a szoftverrel még egy Facebook alkalmazást sem tudsz felvenni, mert minimum ios 4.3 kell hozzá. Ha iPhone-t akarsz, akkor 3GS-nél régebbit nem ajánlott. Akármilyen féle droid fan mondja azt, hogy az is drága, és elavult..ha használatra veszed, akkor elég sok dolog elmegy még rajta, plusz ahogy az első is célzott rá, értékálló. nekem 32 gigás független i4-em, októberben vettem 78ezerért használtan, csupán, mert a srácnak i4S kellett, és gyorsan kellett neki a pénz. annyiért még most is simán el tudnám adni...de igazából nincs jelenleg olyan dolog, ami hiányozna belőle...
2013. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az előző válaszolónak, nem éri meg régi iPhone-t venni. Személy szerint én 4-nél régebbit semmiképp sem vennék, mert a 3G és a 3GS elképesztően elavult abban az árkategóriában, amit képvisel. Az iPhoneok mesterségesen túl vannak árazva, ezért 2-3 év elteltével is 100 ezer forint felett van az áruk.
2013. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;)
2013. jan. 13. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Iphone használó vagyok de az a véleményem nem éri meg 2,3 éves kifutó modellt venni inkább használtan keresgélj mert akadnak jó hirdetések az első Iphone-omat igy vettem azóta mér lecseréltem egy 4s-re de bőven elég a tudása, ajánlom a 3GS-t annak még van szoftver támogatása.
2013. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!