David14315 kérdése:

Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Sony xperia z vagy Iphone5

2013. jan. 12. 22:04
1 2 3
 11/24 Multigod97 ***** válasza:
am igen, ezért írtam hogy jó telefon, viszont 5 colon azért könnyebb is annyi mindent belrakni, mint egy 4 colosba. Viszont az iPhoneba lehet 64GB háthely, azonban a sony-ban max 16+32GB. Viszont drágább lesz, mint egy iPhone.
2013. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
Hát te is nagyon érthetsz hozzá ha szerinted az iPhone jobb mint a Z, csupán az iOS miatt, és annak az oprendszernek is van elég hátránya pl. az hogy zárt és nem annyira rugalmas mint az android. És egy 4 magos telón biztos nem fog akadni az android sem. Ráadásul a Z strapabíró is amit az ájfon nem mondhat el magárol. A tárhely meg sztem enm nagyon vannak olyanok akinek 48 GB hely ne lenne elég, meghát a memóriakártya miatt jobb is. Akárhogy is harcolsz az iphone mellett a Z jobb és kész, el kell fogadni akármennyire is fájdalmas ez számodra.Állítólag még olcsóbb is lesz a Z, akkor már tényleg nincs mit vitatkozni.
2013. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Már bicsánat, te telefonszakértő, de hiába az ios jobban van optimalizálva, meg minden, a z-nek annyival erősebb a hardvere, hogy még így is gyorsabb lesz. Ezzel kb azt mondod, hogy az iphone 3gs mondjuk jobb akármelyik androidosnál, mert ios van rajta.

És ahogy előttem mondták, az ios-nak is megvannak a maga hátrányai, és az androidnak az előnyri. Az operációs rendszeren kívül meg a z szintén minden téren jobb, és már bocsánat, de a z 160-170000-ről fog rajtolni, ami kapásból olcsóbb a 180000-es iphone-nál...

2013. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Multigod97 ***** válasza:

Huhuhú :D

1. nem mondtam, hogy a 3GS jó telefon (már elavult)

2. a Z nem erősebb, akármilyen hardware legyen, de igazából nemnagyon van sebességbeli különbság.

3. azért nem jobb az, hogy Micro SD-n van, mert az lassab (ezzel nem veszekedhetek :D)

4. 48GB tárhely nem túl sok, nekem a 64GB alig elé, és ezzel nem csak én vagyok így.

5. Nem mondtam, hogy az iPhone jobb (mondjuk a design-ja jobban tetszik), csak azt, hogy ízlések és pofonok

6. Megvannak az Android előnyei, ezt nem vitatom, de nem az, hogy gyors.

2013. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"5. Nem mondtam, hogy az iPhone jobb (mondjuk a design-ja jobban tetszik), csak azt, hogy ízlések és pofonok"

Érdekes, pedig azért vitázól velünk állandóan h jobb meg gyorsabb, de azt ajánlom inkább ne szólalj meg, mert ezzel a nagy ájfon fanoskodástól saját magadat járatod le.

2013. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Multigod97 ***** válasza:
az, hogy valami gyorsabb, az nem jelenti azt, hogy jobb :D szövegértés barátom
2013. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Multigod97 ***** válasza:
Amúgy meg lehe békében is vitatkozni, de amit te (ti, tisztelet a kivételnek) 'Android' vagy 'Sony' fanok (a saját szavaitokkal élek) műveltek, ez több, mint gusztustalan. Ellenségesen reagáltok mindenre, én nem álttam egyik oldalra sem, csak leírtam az érveim az iPhone mellett. Ennyi. Szánalmas.
2013. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Inkább te vagy szánalmas hogy akkora iFan vagy hogy nem vagy képes elismerni hogy van jobb teló is az szifonnál.Szövegértésedrôl meg annyit hogy te mint jöttél hogy az ios így gyorsabb meg úgy gyorsabb most már az persze nem lényeg...vagy hogy is van ez!? És persze mivel már nem lényeg a gyorsaság, azt sem vagy felfogni a sötét fejeddel hogy a Z MINDENBEN jobb az szifonnál.Meg persze nem állsz egyik oldalon, ezért véded foggal-körömmel az ájfont, igaz!? És még én vagyok a szánalmamert te itt okádod a bullshit-et, hát akkor gratulálok. Csak sajnálni tudlak. További sok sikert az iPhone fanclub vezetéséhez.
2013. jan. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Még amivel kiegészíteném a monda dóm:

Az egy dolog hogy te (meg még páran) nem fértek el 64GB tárhelyen, de nem mindenki szemeteli tele a telót minden hülyeséggel + 200 app-al. A memkártya azért jobb mert ha ájfon mondjuk tönkremegy b@szhatod a 64 GB-odat mert veszett minden adatod, viszont ha mondjuk egy kártyás teló megy tönkre( bár a Z elég strapabíró, iphone fail) akkor az adatok megmaradnak a kártyán; vagy csak egyszerüen áttudod tenni a kártyát egyikbôl a másikba és máris áthelyeztél 32GB-t. Egy class 10-es kártyánál már nem annyira érezhetô a lassabb átvitel.(Tapasztalatból: class 4es karira is raktam órás Hd felvételt és seperc alatt rárakta pedig a telóm nm valami csúcs. Az imént aztmondtad hogy attól mert gyorsabb nem biztos hogy jobb egy teló; ez elég érdekes érvelés azután hogy állandóan azzal vitatkoztál hogy azért jobb az ifon/ios mert gyorsabb.

2013. jan. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Multigod97 ***** válasza:
ja, hogy az adatokat nem kell elmenteni, mert az icloud autómatikusan visszaállítja? igen. és ez van androidra is? nem.
2013. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!