David14315 kérdése:

Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Sony xperia z vagy Iphone5

2013. jan. 12. 22:04
1 2 3
 21/24 Multigod97 ***** válasza:
am igen, ez tény, hogy jobban szeretem az Apple-t mint a samsungot vagy a sony-t, de az nem jelenti azt, hogy fanatikusan rajongok értük. Am ez még mindig nem igaz, hogy mindenben jobb, csak abban amiben jobb, az már a rögtön 'milyen felesleges dolog' lesz.
2013. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Multigod97 ***** válasza:
ja a memóri kártyához még annyit, hogy az írás/olvasás sebessége sokkal gyengébb, mint egy beépített flash-nek (remélem megérted, amit mondok, mert sok olyan szó volt ebben a mondatban, ami a te IQ szinteden nembiztos, hogy megértenek)
2013. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólásodon jót derültem, biztos az alacsony IQ szintem miatt nem értem hogy most mi köze van az IQ szintnek ahhoz hogy megértsek egy tök átlagos mondatot (amit még egy hülye is megért) amit az utolsó hsz-dben írtál, meg egyáltalán nincs sok köze az IQ szintnek a telókhoz való értésemhez.Kérdem én: Minek ájfelhő androidra ha van memkártya.Illetve ez az ájkláud biztonsági mentése elég korlátozott hogy az apple szavaival éljek, meg persze nem ingyenes teljesen, bár az épölél mi ingyenes. A memkártyához visszatérve:

Az tény hogy lassabb az átviteli sebesség de nem annyira hogy ezen múljon hogy nem megy rá időben egy fotó , vagy egy pár megás app, egy class 10-es kártya már elég gyors, és biztos nem ezen fog mülni hogy a kérdező milyen telót vesz.Amúgy miért feleseleges az ha egy teló minden téren jobb az ájfonnál(biztos ezt is az IQ-m miatt nem értem).Nem lenne semmmi bajom az ájfonnal ha nem egy nagyobb kijelzőjü 4S-et adtak volna ki újra és emiatt nem tudott felnőni a mostani csúcstelókhoz.És ezen a tárhelyes dolgon kívül semmi érvet nem tudtál felhozni hogy mitől jobb a szifon a Z-nél, ajánlom figyelmedbe:

[link]

Meg hiába harcolsz úgy a szifonért attól hogy í]y viaskodsz semmivel sem lesz jobb az ájfon, hogy ha felognád azzal az alacsony IQ szinteddel, IQ Fighter.

2013. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Multigod97 ***** válasza:
én is itt néztem :D
2013. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!