Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy sima bluetooth füles...

Egy sima bluetooth füles számítógéppel párosítva használható Skype telefonáláshoz mint headset?

Figyelt kérdés
Nincs bluetooth-os telefonom meg headset-em, így nemtudom kipróbálni minek látja ha a PC-vel párosítom össze... Sima mikrofon + hangszóró páros lesz amit bármilyen programban tudok használni? És ha két különböző párosítok rá? Próbálta már valaki közületek?
2009. aug. 28. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv!


Tudomásom szerint lehetséges. Csakhogy nem minden headset-et, vagy Bluetooth-eszközt támogat a kype, így a beállítása lehet hogy macerás lesz.



Próbálgasd! Sok sikert!

2009. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bluesoleil voip pluginnal meg lehet csinálni.
2009. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Felejtsd el az előző két válaszolót, mert tudatlanok. Szeretem amikor okosnak próbálnak tűnni, és tippelhetnek, hogy hátha ez így működik.

-Miért kéne a skypenak konfigurálni az eszközt?

-Miért kéne letölteni egy új nevesincs plugint ahoz, hogy bluetooth adaptert csatolj a gépedbe?


Nekem egy Sony Ericssonhoz való bluetoothos fülesem van. Vettem egy bluetooth adaptert a gépembe, majd összepárosítottam vele. Érzékelte, hogy ez egy headset, ezért úgy működött, hogy a zene, meg ezek a vezetékes fejhallgatón szóltak, de a skype a bluetooth fülesen.

A hangbeállításoknál viszont ezt módosítani tudod, be tudod állítani, hogy pl minden a bluetooth fülesen szóljon. Egyáltalán nem bonyolult!

(win7)

2009. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ki fogom próbálni ha lesz BT fülesem!


Közben megnéztem azt a VOIP plugin-t is, és az esett le belőle hogy arra jó hogy a fülesen lévő gombokat a skype funkciójához rendeld, pl. mint a telefonnál fel tudd venni a hívást ha nem vagy a gépnél. Bár a gyakorlatban ezt még ki kell kisérletezni!

2009. szept. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!